Żona od kilku tygodni skarżyła się na ostry ból brzucha. Zaniepokojony mąż postanowił zareagować i zawieźć ukochaną do lekarza. To, co okazało się podczas badania, sprawiło, że mężczyzna natychmiast złożył pozew o rozwód. 

Żona od dłuższego czasu żaliła się mężowi, że bardzo boli ją brzuch. W obawie o najgorsze para udała się do lekarza, by znaleźć przyczynę cierpienia. Nikt nie mógł się spodziewać, że jedyną konsekwencją dolegliwości będzie rozwód.

Ból brzucha doprowadził do rozwodu — żona była wszystkiemu winna

Zaniepokojony mąż po przyjeździe do szpitala wszedł razem z przerażoną partnerką do gabinetu. Lekarz przed przystąpieniem do badania musiał zadać szereg pytań. Małżeństwo zgodnie odpowiedziało na wszystkie, w tym potwierdzili, że od kilku tygodni ze sobą nie współżyją. 

Lekarz postanowił wykonać szereg badań, by jak najszybciej ustalić przyczynę bólu i wykonać plan leczenia. Zdjęcie rentgenowskie pokazało, że w ciele kobiety znajduje się coś dziwnego. Nie mogli dłużej czekać — zabieg ginekologiczny był potrzebny natychmiast.

  1. Edzia z ”Królowych życia” przerwała milczenie po stracie dziecka. Opublikowała poruszający wpis
  2. Gwiazda TVN dziś wolałaby zapomnieć o swoim udziale w Kuchennych Rewolucjach. Magda Gessler poniosła porażkę

Żona zataiła ważną rzecz

Niestety, badanie potwierdziło scenariusz, którego nikt nie mógł się spodziewać. Zmartwiony, opiekuńczy mąż dowiedział się, że jego ukochana żona go zdradziła. Dowodem okazała się prezerwatywa, która utknęła w ciele kobiety i powodowała nieustające bóle brzucha. 

Mąż był zdruzgotany — nie mógł pogodzić się z oszustwem kobiety, którą kochał nad życie. Postanowił natychmiast złożyć pozew o rozwód. Niedawno pisaliśmy o podobnej sytuacji, która miała porażające skutki. Mamy nadzieję, że mężczyzna, który zawiódł się na wierności żony, zdoła zaufać komuś innemu i stworzyć zdrowy, szczęśliwy związek. 

ZOBACZ NAGRANIE:

Żona
fot. screen YouTube @tlc uk

Na jaw szybko wyszło oszustwo kobiety.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?
  2. Łukasz Szumowski przerwał milczenie. Niewiarygodne słowa, Polacy mogą być wściekli
  3. TVP przekazało wstrząsającą wiadomość. Nie żyje słynna Polka
  4. Andrzej Duda przyłapany. Wydało się, co robi w pałacu prezydenckim gdy nikt nie patrzy
  5. Pierwsze województwo w Polsce z zakazem palenia w kominkach. Popierasz?
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Źródło: youtube.com

Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska błaga o pomoc. Trwa dramatyczna walka z czasem
Następny artykułRewolucyjna decyzja Ministerstwa Zdrowia, chodzi o listę stref. Nikt nie spodziewał się podobnego kroku
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.