Żona Apoloniusza Tajnera zdecydowanie przyciągała wzrok u boku starszego męża. Kobieta zachwycała w prześwitującej kreacji, w której dokładnie widoczna była jej przepiękna sylwetka. Przy takiej partnerce, i ponad 60-letni już mężczyzna musi pilnować się, żeby trzymać klasę. W Internecie pojawiły się mieszane reakcje co do tego, jak się razem prezentują.

Związki z tak dużą różnicą wieku nieustannie wzbudzają kontrowersje. Trudno zresztą nie zatrzymać się dwa razy na przykład nad takim zdjęciem, jak to, które przedstawia, jak prezentowali się na gali z okazji 100-lecia istnienia Polskiego Związku Piłki Nożnej Apoloniusz Tajner i jego żona. Tutaj szczególnie widać tę różnicę wieku.

Żona Apoloniusza Tajnera zachwyca kreacją i sylwetką

Zaledwie kilka miesięcy temu urodziło im się pierwsze dziecko, ale po Izabeli Podolec zupełnie tego nie widać. Kobieta wyglądała wręcz olśniewająco w koronkowej kreacji na gali z okazji 100. rocznicy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

U jej boku, 65-letni mąż zdecydowanie wyglądał na swój wiek, chociaż wielu internautów jest zdania, że pomimo tej ogromnej różnicy wciąż tworzą bardzo ładną parę. Podczas gdy jego żona wyglądała spektakularnie w prześwitującej sukience z koronkowymi wykończeniami, Apoloniusz Tajner wybrał stonowany granat garnituru.

Kim jest Izabela Podolec?

Izabela Podolec jest 29-letnią żoną Apoloniusza Tajnera, od którego młodsza jest o 36 lat. Zaczęli się spotykać, kiedy kobieta była zaledwie 21-latką. Jak opowiedziała w programie Dzień Dobry TVN, historia ich związku jest dosyć niezwykła, ponieważ parę do siebie naprawdę zbliżył los. Spotkali się… w pociągu.

Razem są już ponad osiem lat, bardzo konsekwentnie, chociaż wiele osób sądziło, że ten związek nie ma szans na to, żeby przetrwać, z powodu tego, jak dużo młodsza od męża jest żona.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 06.12.2019 Gala 100-lecia PZPN n/z: TAJNER APOLONIUSZ ZONA IZABELA PODOLEC

Żona Apoloniusza Tajnera pięknie prezentowała się w prześwitującej sukience.

apoloniusz tajner dziecko
fot. screen z youtube.com WspieramyKlubPL

Mężczyzna ma żonę młodszą o 36-lat.

apoloniusz tajner dziecko
fot. instagram.com/nasportowopl

Poznali się w pociągu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowotwory, które zabijają najwięcej Polek. Co roku z ich powodu umierają tysiące kobiet
  2. Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Bohaterka „Królowych życia” opowiedziała o młodszym kochanku
  3. Dała na komunię w kopercie chrześniakowi tyle, ile miała. Komentarz rodziców był okropny
  4. 19-latka sprzedała swoje dziewictwo. Piękna dziewczyna otrzymała za swoją niewinność astronomiczną kwotę
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik

źródła: onet.pl, wp.pl, dziendobry.tvn.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego