Żona przeszła prawdziwą przemianę. Kiedy po roku mężczyzna przypadkiem natknął się na matkę swoich dzieci, nie mógł wyjść z zachwytu. Niech morał tej historii będzie cenną lekcją dla nas wszystkich.

Młodzi, piękni, zakochani. Tak zaczyna się historia niemalże każdego małżeństwa. Następuje bajkowy ślub i piękna gromadka dzieci. Jednak kiedy młodzi i piękni zaczynają się starzeć, a ich ciała przechodzą nagłą przemianę, bywa, że czar zakochania pryska. Zamiast zrozumienia i wsparcia pojawiają się pokusy, a i że nie opuszczę cię aż do śmierci staje się nic niewartą obietnicą. Tak było właśnie w przypadku mężczyzny, który na blogu podzielił się historią swojego małżeństwa. Okazuje się, że wina nigdy nie leży po jednej stronie, a powierzchowne piękno nie dorówna temu wewnętrznemu. 

Żona porzucona dla innej 

Ten mężczyzna zdecydowanie za późno przejrzał na oczy. Kobiety czytające jego wpis na blogu, mogą poczuć naprawdę duży niesmak. Bez ogródek wymienił wszystkie powody, dla których postanowił zakończyć małżeństwo. Żona przestała pociągać go fizycznie.

Jej ciało nie było już tak jędrne, miała cellulit, rozstępy i wiszący brzuch. Nie zwracała także uwagi na uczesanie i makijaż – przyznał.

W kobiecie przeszkadzało mu niemalże wszystko, od ubioru po najdrobniejsze szczegóły wyglądu. Jednak zamiast na wsparcie, żona mogła liczyć jedynie na niemiłą niespodziankę. Mężczyzna zostawił ja dla młodszej, ładniejszej i zgrabniejszej. Wiele z nas po czymś takim nie byłoby w stanie dojść do siebie. Jednak była żona odbiła się od dna w mistrzowskim stylu.

Niezwykła przemiana kobiety 

Historia opisana przez mężczyznę nie kończy się na rozstaniu. Rok później, była żona wpadła na niewiernego męża i wywołała na jego twarzy spore zdziwienie. Jego oczom ukazała się zadbana, seksowna kobieta, która w ogóle nie przypominała matki trójki dzieci. Wtedy właśnie na byłego męża wylał się kubeł zimnej wody

-To, jak wyglądała moja żona, zależało też ode mnie. Nie miała czasu na siłownię, bo była cały czas w domu z dziećmi. […] A jeśli już miała wolną chwilę, to inwestowała ten czas we mnie lub dzieci, zapominając o tym, że sama jest ważna w tym wszystkim – przyznał pod koniec swojego wpisu.

Teraz kobieta jest szczęśliwa przy boku innego mężczyzny, a były mąż zrozumiał, że na własne życzenie stracił prawdziwy skarb.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot. Bru-nO, pixabay

Żona po trzech ciążach nie wyglądała tak jak przed ślubem. 

żona
Fot. Christian Bowen, unsplash

Kiedy mężczyzna spotkał kobietę, zmieniła się ona nie do poznania. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIF wycofał z rynku dwa popularne leki. Wielu z nas ma je w swoich domowych apteczkach
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. 14-latka zmarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła rodzicami, teraz ostrzegają innych
  4. Nie żyje aktor znany z uwielbianego serialu. Popełnił samobójstwo
  5. Oto prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. 7 największych zaskoczeń
  6. Ich romans wyszedł dopiero po latach. Jaworowicz była zakochana w słynnym polskim piosenkarzu

źródło: popularne.pl

Poprzedni artykułPamiętacie Kasię z ”13 posterunku”? Dziś obchodzi 45 urodziny, wygląda jak milion dolarów
Następny artykułNie żyje najmniejszy człowiek świata. Miał 27 lat i 67 cm wzrostu
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.