Żona od dawna miała podejrzenia, że mąż ją zdradza. Ich stosunki się ochłodziły, a synek wspominał o innej kobiecie, która odwiedza ich w domu. Żona chciała zdobyć na to niezbite dowody, dlatego postanowiła, że zainstaluje kamery, które przyłapałyby jej męża na gorącym uczynku. Kiedy pewnego dnia obejrzała nagranie, nie mogła uwierzyć własnym oczom. Okazało się, że tą kobietą jest jej mąż.

Na filmiku żona zobaczyła jak jej mąż przebiera się w jej sukienki oraz przymierza peruki. Gdyby nie wideo pewnie do dzisiaj żyłaby w niewiedzy.

Żona myślała, że mąż ją zdradza i zamontowała ukrytą kamerę

Portal Webniusy przytacza historię pewnej tureckiej dziennikarki Arzu Demirel Birinci, która już od dawna miała pewne przesłanki, aby przypuszczać, że mąż ją zdradza. Wszystko zaczęło się odkąd wrócił on ze służbowej podróży z Holandii.

Często po powrocie do domu znajdowała swoje ubrania nie na swoich miejscach. W dodatku mąż stał się w stosunku do niej i dziecka oziębły i oschły.

Również jej synek zdradził jej, że podczas jej nieobecności, w ich mieszkaniu pojawia się w nim inna kobieta. To były wystarczające przesłanki.

Dziennikarka postanowiła to zakończyć, ale przedtem chciała zdobyć niezbite dowody na niewierność męża. W tym celu żona zamontowała ukrytą kamerę.

Po kilku dniach postanowiła sprawdzić, czy urządzenie zarejestrowało coś podejrzanego. Była gotowa na to, że ujrzy swojego męża z inną kobietą w łóżku. Jednak to, co zobaczyła, kompletnie przerosło jej oczekiwania. Tego zupełnie nie mogła się spodziewać.

  1. Wyciekło nagranie ze szpitala w Poznaniu. Obywatele i obywatelki dowiedzieli się prawdy
  2. Pod sejmem zbiera się policja, budynek został całkowicie odgrodzony. Służby w gotowości, wiemy co się dzieje
  3. Ewa Farna bardzo schudła. Niewiarygodne, jak teraz wygląda. Nowe zdjęcia zachwyciło fanów „Niteczka”

Żona: prawda okazała się zupełnie inna

Chyba mało kto by się spodziewał takiego obrotu spraw. Okazało się, że „inną kobietą” odwiedzającą ich mieszkanie podczas nieobecności dziennikarki jest… sam mąż prezenterki.

Żona postanowiła jak najszybciej złożyć papiery rozwodowe. Z pewnością nie chciała mieć nic więcej wspólnego z mężczyzną. Postanowiła jeszcze tylko, że upubliczni kompromitujące go nagrania.

Na koniec stwierdziła, że jego zachowanie ma szkodliwy wpływ na ich kilkuletnie dziecko. Dlatego postanowiła zakończyć ten związek. Prawdopodobnie gdyby nie ukryta kamera i nagranie, kobieta do tej pory żyłaby w głębokiej nieświadomości.

Mąż również nie krył wyrzutów do żony. Mężczyzna z kolei oskarżył ją o to, że bez jego wiedzy i zgody nielegalnie upubliczniła intymne zdjęcia i tym samym naruszyła jego prywatność.

Spodziewałybyście się takiego finału? Trzeba przyznać, że cała historia przypomina scenariusz filmowy.

Niestety inna opisywana przez nas kobieta naprawdę została zdradzona i postanowiła zemścić się w okropny sposób. Napisała do kochanki wiadomość.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

Wszystko się nagrało. 

żona
Fot.
Womanizer WOW Tech, Unsplash

Kobieta myślała, że mąż ją zdradza. Postanowiła założyć ukrytą kamerę, jednak prawda przeszła jej najśmielsze oczekiwania.

żona
fot. webniusy.com

Okazało się, że jej mąż przebierał się w jej ubrania podczas nieobecności kobiety w domu. Zakładał również peruki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pod Warszawą powstaje osiedle dla katolików. Każdy dom ze świętym patronem i cudownym medalikiem
  2. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  3. Ministerstwo zdrowia ma ważną wiadomość dla obywatelek i obywateli. Możemy dostać SMSa o stanie naszego zdrowia
  4. Pielęgniarka: „Niektórzy do ostatniej chwili nie wierzą, że mają COVID. Nie wierzą, że on istnieje”.
  5. Obostrzenia dotyczące jazdy samochodem. Polki i Polacy muszą przestrzegać zasad, chodzi o liczbę pasażerów
  6. Dramat. W czerwonym worku znaleźli małe stworzenia. Jedno nie przeżyło
  7. Polska miss Euro nago pod prysznicem. Piękność nie daje o sobie zapomnieć, co za kształty (FOTO)

Źródła: webniusy.com, o2.pl

 

Poprzedni artykułSławomir Świerzyński zakpił z Kultu. Po jego słowach wyprzedano cały nakład płyt zespołu
Następny artykułMinister Zdrowia podczas konferencji przekazał, co stanie się już w styczniu. Miliony Polek i Polaków będzie zaskoczonych
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl