Lelum.pl

fot. lelum.pl

Żona znalazła dowód zdrady męża. Odpisała jego kochance w mistrzowski sposób

12 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Redakcja Lelum.pl

Żona od dawna podejrzewała męża o zdradę. W końcu udało jej się przejrzeć jego telefon. Nie myliła się, postanowiła zemścić się w genialny sposób i wysłać wiadomość do tajemniczej kobiety.

Żona od dawna podejrzewała męża o zdradę. W końcu udało jej się przejrzeć jego telefon. Nie myliła się, postanowiła zemścić się w genialny sposób i wysłać wiadomość do tajemniczej kobiety.

Hania wyszła za Artura, gdy oboje mieli po 21 lat. Byli w sobie szaleńczo zakochanymi szczeniakami, którzy szybko założyli rodzinę. Przez ponad 15 lat wiedli udane życie małżeńskie i byli zgodnymi rodzicami.

Żona złapała Artura na zdradzie. Oszukiwał ją od 6 miesięcy

Wszystko zepsuło się w momencie, w którym kobieta zauważyła, że jej mąż wraca o dziwnych porach do domu i ciągle nosi przy sobie telefon.

Czekała cierpliwie, aż uda jej się zajrzeć do komórki mężczyzny. Nie myliła się, zobaczyła tam dziesiątki SMS i zdjęć tajemniczej kobiety. Nie wahała się ani chwili, złapała za swój telefon i napisała do kochanki męża wiadomość, którą ta zapamięta na zawsze.

Kiedy kobieta ujrzała te dziesiątki wymienianych wiadomości, coś w niej pękło. Najstarsze z nich pochodziły sprzed 6 miesięcy. Pół roku — dokładnie przez tyle jej ukochany mąż ją zdradzał.

Kiedy w pełni sobie to uświadomiła, nie wahała się ani sekundy i od razu postanowiła odpisać kochance męża. Chciała się zemścić w najgorszy możliwy sposób.

Droga Kasiu, tu Hania, żona Artura. Widziałam, że od kilku miesięcy ze sobą sypiacie i jesteście ze sobą bardzo bliscy, na tyle, że Artur woli spędzać czas z Tobą, a nie ze mną i swoimi dziećmi. Ponieważ wiem, że bywaliście w moim domu, o 17 wystawię wszystkie rzeczy Artura pod drzwi, zabierz je proszę do waszego nowego gniazdka. Mam nadzieję, że jego porozrzucane wszędzie brudne skarpety i bokserki będą się idealnie komponowały z twoimi panelami oraz dywanami — napisała.

Żona zemściła się na niewiernym mężu

Hania jak najszybciej chciała wdrożyć swój plan w życie i pospiesznie spakowała męża. Oczywiście nie zapomniała o jego brudnym praniu, które właśnie czekało na swoją kolej na włożenie do pralki.

Jednak zamiast w pralce, jego rzeczy znalazły się na klatce schodowej przed drzwiami do ich wspólnego dotychczas mieszkania. Kochanka Artura otrzymała SMS-a, ale nie sądziła, że zdradzona żona naprawdę odważy się na ten gest.

Hania równo o 17.00 wyrzuciła większość rzeczy osobistych Artura, a od rana zdążyła już wymienić zamki w drzwiach. Mężczyzna nie miał się gdzie podziać, a w dodatku wszyscy sąsiedzi, wracający już o tej godzinie z pracy, mogli zobaczyć, jak niewierny mąż zbiera swoją brudną bieliznę z całej klatki schodowej.

Ta kobieta również przyłapała męża na zdradzie. Ten twierdził, że „pocałunek to nie zdrada”.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Mąż zdradzał żonę od 6 miesięcy.

żona

Hania znalazła jego wiadomości z kochanką w telefonie. Postanowiła napisać do kobiety wiadomość.

żona

Po południu Artur był już spakowany i nie miał czego więcej szukać u siebie w domu.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. Doda skrytykowana przez internautów, przekroczyła granicę dobrego smaku? „Ciekawe, jak twój obecny będzie to znosił”

Tagi:

Podobne artykuły

Nowości

Wielkie święto, mama braci Golec świętuje urodziny. Dopiero teraz widać uderzające podobieństwo
Czytaj więcej >

Nowości

Ważny, specjalny komunikat trenera Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Wyjawili kulisy dot. kadry
Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje Gordon Moore. Światowy koncern przekazał smutne wieści. "Dzisiaj straciliśmy wizjonera"
Czytaj więcej >

Nowości

Tłumy zaleją dziś Lidla. Można otrzymać produkty za darmo, ceny wielu poleciały w dół
Czytaj więcej >

Nowości

Nie żyje prof. Andrzej Białkiewicz, Rektor Politechniki Krakowskiej. Z uczelnią był związany od 50 lat
Czytaj więcej >

Nowości

Ewa Krawczyk walczyła z jednym nawykiem Krzysztofa latami, nie chciała, żeby się z niego śmiali. Po śmierci wszystko wyznała
Czytaj więcej >
Redakcja Lelum.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]