Żona Pawła Wawrzeckiego to ciekawa postać – jest multimilionerką, która na stałe nie mieszka w Polsce. Kobieta ma ogromny majątek, potężną firmę i własne samoloty. Aktor poznał ją przez przypadek, a dziś są razem już prawie 11 lat. Z pewnych powodów nie mogą jednak mieszkać razem.

Paweł Wawrzecki od razu wiedział, że jego przyszła żona to wyjątkowa kobieta. Spotkał ją dzięki swojej pracy i już po krótkiej rozmowie zrobiła na nim ogromne wrażenie. Pomimo życia na różnych kontynentach wciąż są razem i udaje im się pogodzić dwa zupełnie inne światy.

Z kim jest Paweł Wawrzecki?

Paweł Wawrzecki jest z Izabelą Roman, którą poznał dawno temu podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych. Aktor występował tam z Teatrem Kwadrat i w trakcie pewnego bankietu poznał piękną kobietę. Ujęła go tym, że zainteresowała się jego niepełnosprawną córką Anią.

Po śmierci pierwszej żony, Barbary Winiarskiej, gwiazdor Złotopolskich związany był z Agnieszką Kotulanką. Ze względu na chorobę córki i dużą ilość pracy zakończył jednak związek. Z tego samego powodu dziś Paweł Wawrzecki żyje na walizkach. Mimo że ślub wziął 14 lutego 2009 roku, z żoną widuje się tylko raz na jakiś czas. 

Kim jest żona Pawła Wawrzeckiego?

Żona Pawła Wawrzeckiego jest wpływową bizneswoman, działa w branży farmaceutycznej. Kobieta od wielu lat mieszka w USA i tam pracuje. Według tygodnika Gwiazdy jej majątek jest szacowany na 100 milionów dolarów. Doktor Izabela Roman ma własne samoloty i pokaźną kolekcję dzieł sztuki wartą kilka milionów.

Twojemu Imperium udało się dowiedzieć, że przedsiębiorcza pani doktor ma kilka domów w USA, między innymi w Chicago czy Aspen. Izabela Roman ma też angażować się charytatywnie, między innymi poprzez członkostwo w Zrzeszeniu Amerykańsko-Polskim, które pomaga w załatwianiu spraw imigracyjnych, socjalnych czy edukacyjnych. Doskonale rozumie, że mąż nie przeprowadzi się do USA z powodu córki. Poza tym Paweł Wawrzecki kocha swoją pracę w Polsce. Tysiące kilometrów nie są jednak w stanie zepsuć ich małżeństwa, trwającego od wielu lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
filmpolski.pl

W 2009 roku Paweł Wawrzecki ponownie wziął ślub.

żona
filmpolski.pl

Aktor związał się z milionerką Izabelą Roman.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów.
    „Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie
    przejął”W telewizji pokochały go miliony, nie żyje kultowy aktor. Pokonał go nowotwór
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  4. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  5. „Szwagierka ma czwórkę dzieci i żyje z 500 +. Siedzi na kanapie, wydaje pieniądze i nawet nie dba o dom”
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy

 

Poprzedni artykułTo koniec 500 plus? Minister rozważa bony zamiast pieniędzy, zapowiadają się zmiany
Następny artykułMetaliczne propozycje ubrań marki SHOQ
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.