Żona Romana Polańskiego została zamordowana na kilka dni przed planowanym porodem. Ostatnia, tajemnicza sesja ciężarnej aktorki ujrzała światło dzienne. Pomimo upływu lat w dalszym ciągu trudno uwierzyć w okrucieństwo sekty, która dopuściła się dramatycznej zbrodni. Patrzenie na zdjęcia kobiety przywołuje smutne wspomnienia.

Sharon Tate była drugą żoną Romana Polańskiego oraz niezwykle obiecującą i utalentowaną aktorką. Nie bez przyczyny wszyscy krytycy filmowi wróżyli jej świetlaną przyszłość. Kobieta zamordowana została przez sektę Charlesa Mansona w ich wspólnej willi w Hollywood. Pomimo tego, że od jej śmierci minęło 51 lat, sesja wykonana nad chwilę przed tragedią w dalszym ciągu wywołuje masę emocji.

Żona Romana Polańskiego została zamordowana kilka dni przed porodem

Sharon Tate i polsko-francuski reżyser Roman Polański na ślubnym kobiercu stanęli w 1968 roku. Niestety, nie było im dane zbyt długo cieszyć się wspólnym szczęściem. Zakochani po raz ostatni widzieli się na statku, który odpływał z Europy do Ameryki.

W dniu śmierci 26-letnia aktorka w towarzystwie trójki przyjaciół przebywała w ich wspólnej willi w Hollywood. Oprócz nich w środku znajdował się również 17-letni dozorca, Stephen Parent. Wszyscy zginęli z rąk członków sekty Charlesa Mansona. Ciężarnej Sharon zostało zadane aż 16 ciosów nożem.

Tajemnicza sesja wywołuje masę emocji 

W sierpniu 1969 na kilka dni przed tragiczną śmiercią znany fotograf Terry O’Neill zrobił aktorce sesję zdjęciową. Na kadrach, które jakiś czas temu obiegły sieć, zobaczyć możemy Sharon, która w zaawansowanej ciąży rozpakowuje dziecięce ubranka.

– 50 lat później patrzenie na te zdjęcia wciąż jest bardzo trudne. Sharon była piękną, młodą kobietą. Jej śmierć jest jedną z najtragiczniejszych historii naszego pokolenia – skomentował Terry O’Neill.

Fotograf, podobnie jak reszta społeczeństwa, nie mógł uwierzyć w informacje dotyczące tragicznej śmierci zniewalająco pięknej aktorki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona
instagram.com @star.for.sharon

Żona Romana Polańskiego zginęła na kilka dni przed planowanym porodem. 

Żona
instagram.com @star.for.sharon

Pomimo upływu lat sesja wywołuje masę emocji. 

Żona
instagram.com @star.for.sharon

Zdjęcia ciężarnej kobiety przywołują przykre wspomnienia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kobieta usłyszała pisk psa z łazienki. Gdy weszła do środka, zobaczyła męża
  3. Nasze babcie bez wahania nakładały jeden składnik na włosy. Kiedy poznasz jego właściwości, też zaczniesz
  4. Michał Szpak będzie niezadowolony? Najmłodsza siostra pokazała łóżkowe igraszki z chłopakiem
  5. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni
Poprzedni artykułTuż po ślubie jej mąż zaginął. Poznała prawdę dopiero po 68 latach, nie mogła powstrzymać łez
Następny artykułWłaściciele uznali go za najbrzydszego psa na świecie i porzucili. Zwierzę przetrwało i dziś ma niewiarygodne życie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.