Żona Zenka Martyniuka Danuta rzadko udziela się w mediach. Co prawda przez ostatnie wybryki jej syna Daniela oraz jego głośny rozwód częściej znajdowała się na świeczniku, jednak kiedy sprawa przycichła z powrotem usunęła się w cień. Ostatnio do sieci wyciekła informacja na temat wykształcenia żony Króla disco polo. Nikt się tego nawet nie spodziewał.

Danuta Martyniuk poślubiła jednego z najpopularniejszych piosenkarzy disco polo w Polsce już ponad 30 lat temu. Mimo tego niewielu z nas wiedziało o niej coś więcej, niż to, że jest wybranką serca autora największych disco polowych hitów. Ostatnio na jaw wyszła prawda o zawodzie żony Zenka Martyniuka. To niesamowite czym się zajmuje.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kim jest Danuta Martuniuk?
  • Jakie wykształcenie ma żona polskiego króla disco polo?
  • Czym obecnie na co dzień zajmuje się pani Danuta?

Kim jest Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk jest żoną Zenka Martyniuka, wokalisty zespołu Akcent. Para pobrała się już ponad 30 lat temu i do dziś tworzą naprawdę zgrane i udane małżeństwo. Owocem ich udanego związku jest syn Daniel. 

Danuta zawsze towarzyszy swojemu ukochanemu, jeździ z nim na koncerty, na których wspiera go z całego serca. Towarzyszy mu w ciężkich chwilach i stara się zawsze być u jego boku.

Nie da się zatem ukryć, że Danuta bardzo stara się być wzorową żoną i bardzo dobrze jej to wychodzi. Pewnie niejeden mężczyzna pozazdrościłby panu Zenkowi. 

Teksty wybrane dla Ciebie

Kim z zawodu jest Danuta Martyniuk?

Jak podaje portal expressilustrowany.pl Danuta Martyniuk z zawodu jest pielęgniarką. Z uwagi na to, że od zawsze jest bardzo opiekuńczą żoną, która w każdej chwili wspiera swojego męża, można sobie wyobrazić, jak świetnie realizowałaby się w zawodzie. 

Jednak na co dzień żona Zenka Martyniuka pełni rolę gospodyni w posiadłości swojej i męża usytuowanej w Białymstoku. Dba o dom i pielęgnuje domowe ognisko. 

Wielu ludzi uważa, że to właśnie ona w dużej mierze stoi za wielkim sukcesem ukochanego, ponieważ rozsądnie zarządza finansami i inwestycjami piosenkarza.

W rozmowie z magazynem Rewia Danuta Martyniuk przyznała, że lubi się dobrze ubierać i ładnie pachnieć. Mogą o tym świadczyć marki, w których gustuje:

– Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie – podkreślała Danuta Martyniuk.

Zobacz zdjęcia: 

zenek martyniuk
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA.

Do sieci wyciekła wiadomość kim z zawodu jest Danuta Martyniuk. Okazuje się, że żona Zenka Martyniuka jest pielęgniarką.

ZENEK MARTYNIUK
Fot. TRICOLORS/EAST

Para jest już ze sobą ponad 30 lat i wiodą bardzo udane życie małżeńskie.

Zobacz także w naszych serwisach:

Źródło: expressilustrowany.pl

Poprzedni artykułSylwester 2020: Mateusz Morawiecki właśnie przekazał, na co musimy się przygotować. Ważna wiadomość dla Polek i Polaków
Następny artykułCzy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być surowsze?
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl