Żona od dawna źle czuła się we własnym do domu, ale nie była w stanie opisać tego, co działo się w jej głowie, kiedy została upokorzona przez niewiernego męża. Zrobił to w najgorszy możliwy sposób, a na koniec wysłał jej zdjęcie z bardzo krótkim podpisem. Jego niewiarygodne zachowanie sprawiło, że długo nie mogła dojść do siebie.

Facet uważał, że jego żona do niczego się nie nadaje. Kobieta od kilku lat nie pracowała i opiekowała się dziećmi. Dla rodziny zrezygnowała z dobrej posady i atrakcyjnego wynagrodzenia. Mąż twierdził, że sam ich utrzyma, a ona powinna skupić się na byciu matką. Wszystko układało się po jej myśli, dopóki ukochany nie zmienił się w zupełnie obcą osobę.

Żona podejrzewała męża o zdradę

Żona zauważyła, że odkąd nie pracuje i większość czasu spędza w domu, mąż przestał ją szanować. Coraz częściej mówił, że kilkuletnie dzieci już jej do niczego nie potrzebują i sugerował, że nie jest już dla niego atrakcyjna. Chciała znaleźć pracę, ale kiedy szukała ofert, on narzekał, że zaniedbuje dom. Coraz częściej musiała prosić go o pieniądze, które nagle zaczął dostawać na nowe konto.

żona
unsplash.com

Kobieta czuła się coraz gorzej. Jej praca w domu nie była doceniania, traciła cierpliwość do dzieci. Pewnego dnia stało się coś, co sprawiło, że zaczęła bać się o swoje małżeństwo. Na koszuli męża zauważyła coś, co przypominało szminkę. Urządziła mu awanturę, ale tylko ją wyśmiał i twierdził, że jest chora psychicznie.

Mąż wysłał jej jedno zdjęcie 

Żona miała dosyć upokorzeń i uznała, że musi w końcu znaleźć pracę. Starała się nie myśleć o zdradzie męża, bardzo chciała mu wierzyć. Udało mu się ją przekonać, że szuka problemów tam, gdzie ich nie ma. Pewnego dnia, w najmniej spodziewanym momencie, dostała od niego wiadomość, która zwaliła ją z nóg. Mężczyzna wysłał jej… zdjęcie z łóżka. Obok niego leżała kochanka.

– Jesteś zerem. To koniec – napisał.

Po tym wszystkim miała ochotę odebrać sobie życie, nie mogła jednak zrobić tego ze względu na dzieci. Mąż groził, że umieści ją w szpitalu psychiatrycznym i nigdy więcej ich nie zobaczy. Kiedy poczuła się lepiej, miała dla córki jedną radę: nigdy nie bądź na utrzymaniu faceta.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot.pixabay.com @tumisu

Kobieta żałuje, że sama nie odeszła, kiedy znalazła dowód na zdradę.

żona
Photo by Mehrpouya H on Unsplash

Dziś żałuje, że uległa namowom męża i nie pracowała.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Mama nagrała, jak jej 6-letni syn jedzie autem 130 km/h. Wideo trafiło do sieci
  3. Panna młoda zażyczyła sobie, by na jej ślubie pojawiło się dokładnie 15 dzieci. Powód wywołał wśród gości falę wzruszenia
  4. Kotka próbowała wkraść się do kliniki weterynaryjnej. Była zdesperowana
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Poprzedni artykułBarbara Kurdej-Szatan zarabia krocie. Gwiazda już dawno wyprzedziła swojego męża
Następny artykułJej tata ma zespół Downa, wszyscy z niej drwili. Zamknęła usta hejterom dzięki jednej rzeczy
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.