Żona znanego gwiazdora, odkryła, że ten zdradza ją na prawo i lewo. Kobieta długo się nie zastanawiając, sięgnęła po pistolet. Rozwścieczona kobieta, która odegrała scenę niczym z horroru, została zatrzymana przez policjantów jeszcze przed popełnieniem krwawej zbrodni. Grożą jej poważne zarzuty.

Żona byłego zawodnika Narodowej Ligii Futbolowej nakryła go, jak zabawia się z różnymi kobietami w ich sypialni. Postanowiła więc przestraszyć męża, grożąc mu pistoletem, co nie okazało się zbyt dobrym pomysłem. Mogła rozegrać to inaczej.

Kobieta oskarżona o usiłowanie zabójstwa

Jak podaje portal zestadionu.pl, żona już od dawna podejrzewała, że jej wybranek nie jest wiernym mężczyzną, dlatego postanowiła go śledzić. Były zawodnik NFL nie należał jednak do zbytnio ostrożnych i wraz z bratem opublikował zdjęcia w mediach społecznościowych.  

Kobieta postanowiła nakryć męża na gorącym uczynku. Przyłapała go w swoim domu, gdy ten wraz z bratem oraz innymi kobietami zabawiali się w łóżku. Żona była tak wściekła, że postanowiła odegrać kilka dantejskich scen. Dlatego, że czara goryczy się przelała, kobieta wycelowała pistoletem w głowę niewiernego męża.

  1. Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z wizyty u fryzjera. Fani są wzburzeni, złamała zasady sanitarne
  2. Wyjątkowo ponury bilans. Nagły przyrost zachorowań, tak źle nie było od wielu dni
  3. Kiedy rekrutacje do liceum? MEN podał terminy, spore zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

Winowajca stał się ofiarą

Według portalu zestadionu.pl raport policji z Austin, wskazuje na to, że Pani Nina goniła swojego męża z pistoletem w ręku po całym domu. Przyłożyła mu nawet broń do głowy. 

Na szczęście żona Earla Thomasa nie pociągnęła za spust. Czekają ją jednak poważne konsekwencje prawne, ponieważ zostaną jej postawione zarzuty o usiłowanie zabójstwa. Do całej dramatycznej sytuacji postanowił się odnieść były futbolista:

-Takie rzeczy się zdarzają. To naprawdę nie jest niczyja sprawa. Niepokoi mnie to, co się wydarzyło, ale jest to świat, w którym dziś żyjemy- napisał w mediach społecznościowych sportowiec.  

Aby nie skończyć jak żona futbolisty, sprawdź, jakie znaki zodiaku są najwierniejszymi mężami, którzy nigdy Cię nie zdradzą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot. Travis County Sheriff’s Office

Żona zostanie oskarżona o usiłowanie zabójstwa.

żona
Fot. instagram.com/mrsninathomas

Gdyby nie policja, nie wiadomo co by się stało.

żona
Fot. instagram.com/eman_with_a_gameplan/

Były zawodnik NFL został przyłapany na zdradzie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kuria przekazała tragiczne wieści. Nagle zmarł lubiany ksiądz. Miał dopiero 48 lat
  2. Nowe wytyczne w Polsce ws. wakacji. Wielu przeżyje ogromne rozczarowanie
  3. Nikt nie dawał im żadnych szans. Małżeństwo z zespołem Downa po 25 latach, niesłychane, jak się zmienili
  4. Ważna informacja dla rodziców najmłodszych. Premier Morawiecki wyjawił, co czeka nas w najbliższych tygodniach
  5. Test, który ujawnia nasze największe pragnienia. Jedna rzecz zdradzi twój najwstydliwszy sekret
  6. Policjantka prowadziła, będąc nietrzeźwa i wpadła do rowu. Zachowanie godne funkcjonariuszki?

Źródło: zestadionu.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.