Żona znalazła w telefonie swojego ukochanego męża niezbite dowody świadczące o jego niewierności. Okazało się, że jedna kochanka dla jej mężczyzny to zbyt małe wyzwanie. W związku z tym miał ich aż 8. Pomimo bólu wiedziała, że nie może przejść obok tego faktu obojętnie. Postanowiła zadzwonić do każdej z nich.

Niewierność ukochanej osoby jest jednym z tych zachowań, które łamie serce na milion kawałków. Możecie wyobrazić sobie sytuację, kiedy odkrywacie, że wasz partner, za którego wskoczyłybyście w ogień ma aż 8 kochanek? W tym przypadku wylewanie łez w poduszkę to zupełna strata czasu. O tym, że zemsta ma słodki smak, przekonała nas nasza dzisiejsza bohaterka.

Żona znalazła w telefonie ukochanego dowody na zdrady

-Z Pawłem jestem, a raczej byłam w szczęśliwym związku małżeńskim od ponad 4 lat. Pewnie niejednokrotnie już dostawiliście listy, w których zdradzone kobiety pisały wam, jak bardzo jest im ciężko, szukając przy tym pocieszenia i słów otuchy. Gwarantuje, że czegoś takiego jak ja, nie przeżyła żadna z nich- zaczęła swoje wyznanie Monika.

Kobieta w liście do naszej redakcji napisała, że jej ukochany od jakiegoś czas zaczął zachowywać się bardzo podejrzanie. Przez to w niczym nie przypominał mężczyzny, dla którego kiedyś straciła głowę.

Żona
Unsplash.com @jcosens

Żona dowiedziała się o zdradzie ukochanego. 

– Wiem, że możecie uznać to za nienormalne, ale nie miałam innego wyjścia. Postanowiłam sprawdzić telefon mojego Pawełka i dowiedzieć się, co tak naprawdę kryje się za jego co najmniej niecodziennym sposobem bycia – dodała.

Mężczyzna miał aż 8 kochanek 

Kiedy zasnął Monika, postanowiła wziąć jego telefon i dowiedzieć się całej prawdy. To, co zobaczyła przeszło jej najśmielsze oczekiwania.

– Możecie mi nie wierzyć, ale mój mężulek oprócz mnie sypiał jeszcze z 8 innymi kobietami. Nigdy nie sądziłam, że jest z niego aż taki Alvaro. Najwidoczniej go nie doceniałam. W mojej głowie natychmiast narodził się plan zemsty- napisała Monika.

Co takiego zrobiła nasza bohaterka? Otóż zadzwoniła do każdej z kobiet i wyjawiła im całą prawdę. Umówiła się też z nimi nazajutrz.

– Poprosiłam je, aby przyjechały do naszego domu. Chciałam, abyśmy wszystkie poczekały, aż nasz ukochany wróci z pracy. Wyobrażacie sobie jego minę, kiedy to zobaczył? -zapytała.

Reakcja mężczyzny była bezcenna. Jego błagalne prośby o wybaczenie wywołały salwę śmiechu. W tej sytuacji nawet najlepsze tłumaczenia i wyjaśnienia nie zdałyby egzaminu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Żona
Unsplash.com @technobulka

Postanowiła zadzwonić do każdej z nich. 

Żona
Unsplash.com @kriskrzewinski

Mężczyzna w jednej chwili stracił wszystko, co miał najcenniejszego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zanim wejdzie w życie, spłać wszystko. Inaczej nowe prawo doprowadzi cię do RUINY
  2. Agata Duda nie będzie zachwycona. Projektantka ostro powiedziała, co myśli o jej wizerunku
  3. Wmówili jej, że jej dziecko urodziło się martwe. Dopiero po latach poznała bolesną prawdę
  4. Młody gwiazdor przyznał, że kariera wpędziła go w uzależnienie. „Każdego dnia byłem naprawdę bardzo pijany”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił
Poprzedni artykułZnany gwiazdor pokazał się z kochankiem. Mężczyzna jest od niego 45 lat młodszy
Następny artykułDziewczyna zginęła w wypadku. Po jej śmierci siostry znalazły list, który zmienił wszystko
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.