Była Żona Krzysztofa Ibisza, pokazała się ostatnio z innym mężczyzną. Pozowali razem na ściance. W związku z tym pojawiły się plotki na temat jej domniemanego związku ze znanym aktorem. Wiemy, co połączyło Annę Zejdler i Marka Bukowskiego, który dopiero niedawno zakończył długoletni związek.

Do zeszłego roku Marek Bukowski związany był z Weroniką Książkiewicz. Para była razem aż przez 27 lat i wszyscy fani przekonali byli, że to związek bez wad. Cztery lata temu, okazało się, że prawda wcale tak nie wygląda. Wtedy jednak jego żona wycofała pozew rozwodowy. Najwyraźniej jednak nie udało im się naprawić relacji, ponieważ w zeszłym roku rozstali się na dobre. Spekulacje o tym, że aktor wszedł w nową relację, pojawiły się, kiedy na Gali Róż pojawił się z Anną Zejdler.

Kim jest Anna Zejdler?

Anna Zejdler jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną, obecnie redaktor naczelną Gali. — Znawczyni mody, miłośniczka zwierząt. Uzależniona od kolorowych magazynów i zielonej herbaty. W życiu kieruje się zasadą: szczęście to wybór — mówi sama o sobie. Kiedy pozowała na ściance z Markiem Bukowskim, pojawiły się przypuszczenia, że związała się z aktorem, jednak jak podaje wp.pl, pojawili się tam wspólnie tylko dlatego, że byli gospodarzami gali.

żona
youtube.com – Magazyn Gala

Na Różach Gali redaktor naczelna magazynu pozowała ze znanym aktorem.

43-latka pracowała w wielu popularnych magazynach, takich jak InStyle, Joy czy Shape. Przez pewien czas wraz z (był wtedy byłym” mężem, prowadziła na Polsacie program lifestylowy. Wciąż pozostają w dobrych stosunkach.

Anna Zejdler: Krzysztof Ibisz

Para stanęła na ślubnym kobiercu w 1998 roku, kiedy Anna Zejdler była 22-letnią studentką prawa. Ich związek nie przetrwał długo, rozwód wzięli po zaledwie sześciu latach. Pomimo tego, ich relacje zawsze pozostawały bardzo dobre. Już po rozstaniu wciąż razem pracowali. Razem wychowują też syna, dwudziestoletniego Maksymiliana. Jak twierdzą, wspólne wychowywanie dziecka ułatwia utrzymywanie po rozstaniu dobrych stosunków, szczególnie teraz, kiedy od ich związku upłynęło 15 lat.

Była żona Krzysztofa Ibisza ze znanym aktorem:

View this post on Instagram

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????? (@anna_zejdler) on

Na Różach Gali pokazała się z Markiem Bukowskim.

żona
youtube.com – Wirtualna Polska

O byłym mężu wypowiada się zawsze pozytywnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. SGGW może mieć bardzo poważny problem. Kary mogą pójść w miliony
  2. Gwiazda TVN przyznała się do prostytucji i opowiedziała o trudnej przeszłości: „Stałam się niewolnikiem”
  3. Polska gwiazda właśnie ogłosiła, że spodziewa się bliźniaków. Pokazała zdjęcie i wywołała lawinę komentarzy
  4. Jolanta Kwaśniewska była pierwszą dama w latach 1995-2005. Jak dziś wygląda jej życie?
  5. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
  6. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”

źródła: wp.pl, plotek.pl, pikio.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego