Żona Leszka Millera pojawiła się w towarzystwie męża na wielkim, kulturalnym wydarzeniu. Co więcej, tej widok nie należy do codziennych. Małżonka byłego premiera, która zazwyczaj unika publicznych wystąpień, zaskoczyła swoją obecnością i przykuła uwagę wszystkich, a także szybko wzbudziła niemałą sensację. Aż trudno uwierzyć jak teraz wygląda Irena Miller.

Małżeństwo Millerów od czasów odsunięcia się byłego premiera od polityki, rzadko jest razem widywane. W ostatnich dniach wyjątek stanowiła premiera filmu Raz, jeszcze raz, w którym zagrała wnuczka premiera Monika Miller. Po raz pierwszy, od bardzo dawna, małżeństwu zrobiono wspólne zdjęcia. Aż trudno uwierzyć jak wygląda, była premierowa. Żona Leszka Millera zachwyca.

Kim jest żona Leszka Millera?

Żona Leszka Millera to Aleksandra Miller. Para pobrała się w 1969 roku. Doczekali się jednego syna, Leszka Juniora, który w 2018 roku popełnił samobójstwo. W grudniu miną dwa lata od tego dramatycznego wydarzenia, które rodzina Millerów bardzo przeżyła. Rodzina jednak pozbierała się po tej tragedii, a miłość maluje się na twarzach Leszka i Aleksandry, którzy postanowili wybrać się na premierę filmu, w którym wzięła udział ich wnuczka Monika Miller.

Dziennikarze obdarzyli małżeństwo Millerów dużą uwagą. Para bowiem przed obiektywami pozowała roześmiana, a premier pozwolił sobie nawet na czułe pocałunki w stronę żony. Aleksandra przyjmowała je z radością i uśmiechem na twarzy. Mimo 50 lat małżeństwa, para wyglądała jak nowożeńcy.

  1. Wielkie zaskoczenie na Wszystkich Świętych. Nikt się nie spodziewał, właśnie podano informacje
  2. Z ostatniej chwili: Właśnie zapadła decyzja dot. zamknięcia cmentarzy na Wszystkich Świętych
  3. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi rzeczy, jakich sobie nie wyobrażacie”

Żona Leszka Millera

Aleksandra Miller i Leszek Miller poznali się ponad 50 lat temu na potańcówce w szkole w Żyrardowie. Były premier wspominał w rozmowie se.pl ich pierwsze spotkanie. Jak się okazuje, to była miłość od pierwszego wejrzenia. 

– Klasa mojej żony organizowała wieczorek taneczny. Zostałem zaproszony wraz ze swoim bratem ciotecznym, mieliśmy magnetofon marki Melodia. Ważył ze 20 kg! Ja miałem pod pachą najnowszą płytę Beatlesów. Od razu zobaczyłem taką dziewczynę, co siedziała na wprost mnie ze swoimi koleżankami – zdradził Leszek Miller.

Leszek Miller w dalszej rozmowie również nie szczędził ciepłych słów na temat swojej drugiej połówki. Jak się okazuje, żona byłego premiera to niezwykła kobieta, a której wybranek mówi z ogromną dumą. Jak się okazuje, wiele jej zawdzięcza. 

– Cały trud prowadzenia domu, wychowywania naszego syna spoczywał na barkach mojej żony, która cały czas pracowała, była aktywna zawodowo i wszystko to uniosła z powodzeniem – chwalił się cały w skowronkach Leszek Miller.

Jak widać wielka miłość pary przetrwała wszelkie próby czasu, i mimo ponad 50 wspólnych lat, małżeństwo wciąż pała do siebie gorącym uczuciem. Ich wspólne fotografie z filmowej premiery nie pozostawiają żadnych złudzeń. Nic dziwnego, że żona Leszka Millera przykuła uwagę fotoreporterów. Kobieta wyglądała niesamowicie, a od zakochanych wręcz trudno oderwać wzrok.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot. Jan Bielecki/East News

Aleksandra Miller wygląda kwitnąco. Małżeństwo natychmiast przykuło uwagę fotoreporterów. Nie mogli się od siebie oderwać. Wspaniale widzieć uczucie między partnerami.

leszek miller
instagram.com/monika.milller

Para przybyła na film Raz, jeszcze raz, w którym wzięła udział ukochana wnuczka Leszka Millera.

leszek miller
Fot. Piotr Molecki/East News

Małżeństwo zawsze wspiera swoją ukochaną wnuczkę Monikę. Państwo Miller mają już za sobą 50 lat małżeństwa. Gratulujemy, i życzymy kolejnych lat spędzonych w miłości i szczęściu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bartłomiej Misiewicz i jego metamorfoza roku. 43 kilogramy mniej doceniono w prestiżowym konkursie
  2. Miażdżąca opinia, WHO popełniło karygodny błąd ws obostrzeń? Zwłszcza podróżujący ucierpieli
  3. Pilna wiadomość od Ministerstwa Zdrowia z samego rana. Polacy muszą się zastosować
  4. Dagmara z „Królowych życia” pokazała nagle drugiego syna. Ma 25 lat i jest niezwykle blisko z Conanem
  5. Oddał mocz na Katarzynę Cichopek. Cała Polska zobaczyła, co stało się na wizji TVP
  6. Nie tylko Dariusz Gnatkowski. Inna gwiazda „Świata Według Kiepskich” także przeżywa osobisty dramat
  7. Sposób naszych babć na elastyczne ciasto na pierogi. Zawsze dodawały jedną łyżkę przed wyrobieniem, wychodziły jak marzenie

Źródło: pomponik.com

 

 

Poprzedni artykułAnia: „Pracowałam jako kelnerka. Teraz opowiem Wam, co robiłam z łyżeczkami i filiżankami, gdy klient był chamski”
Następny artykułUczniowie podstawówek przejdą na naukę online. Premier właśnie wydał oświadczenie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl