Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Samo Życie > Żona znalazła dowód zdrady męża. Przeczytała SMS od kochanki
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 22.02.2021 16:32

Żona znalazła dowód zdrady męża. Przeczytała SMS od kochanki

żona
fot. archiwum prywatne

Żona Kuby, Marzena, znalazła wiadomość od kochanki na telefonie męża. Kiedy tylko ją przeczytała, wiedziała od razu, co ma robić. Przesłała jej krótkiego SMSa, dając do zrozumienia, że o wszystkim się dowiedziała.

Gdy tylko żona zobaczyła wiadomości w telefonie męża, nie miała już żadnych wątpliwości co do tego, że jest zdradzana. Pikantne SMS-y zgorszyłyby niejedną osobę.

Żona znalazła dowód zdrady męża

Marzena i Kuba od ośmiu lat byli małżeństwem. Pobrali się zaraz po studiach, na których się poznali. Ona skończyła ekonomię i zaczęła pracować jako księgowa, a on jako specjalista od mediów społecznościowych pozostawał w domu.

Kiedy urodził się ich synek, Michał, Marzena zauważyła, jak mąż zaczął się od niej oddalać, mimo że na początku był bardzo zaangażowany w wychowanie swojego dziecka. Zaniepokojona kobieta miała podejrzenia, że ją zdradza.

Mąż coraz więcej czasu spędzał przy komputerze. Tłumaczył, że chce założyć własną firmę. Mówił również, że będzie musiał częściej wychodzić z domu, by rozmawiać z nowymi partnerami biznesowymi.

Żona nie wiedziała, co się dzieje. Choć Kuba nigdy nie wracał do domu zbyt późno, to zawsze wydawał się niezwykle markotny zaraz po tym, jak przekraczał próg mieszkania. Zdarzało się, że nie odbierał telefonów, ale tłumaczył to spotkaniami.

W końcu kiedy Kuba brał prysznic, Marzena postanowiła sprawdzić jego telefon. Niestety, ale to, co tam zobaczyła, przeszło jej najgorsze oczekiwania. Mąż ją zdradzał. SMS-y były tak pikantne, że aż ją mdliło, kiedy je czytała.

Dariusz Pachut zareagował na to, jak potraktowano Dodę. Nie gryzł się w język!

Zdradzana żona odpisała kochance męża

Marzena postanowiła, że nie może tak tego zostawić. Od razu złapała za telefon i postanowiła napisać wiadomość do kochanki męża. Za bardzo nie zastanawiała się, co takiego właściwie robi. Działała pod wpływem impulsu.

Dzień dobry Asiu. Tu żona Kuby. O wszystkim już wiem. Szkoda Asiu, że sypiając z moim mężem, zapomniałaś o jednym szczególe – napisała.

– Otóż okazało się, że Kuba ma uciążliwą infekcję intymną, która u mężczyzn zazwyczaj jest bezobjawowa. Radzę umówić się do dobrego ginekologa i oby twój kochaś pamiętał o regularnym smarowaniu się maścią. Powodzenia – dodała.

Kiedy mężczyzna wrócił z kąpieli, Marzena nie zamierzała dłużej tego wszystkiego ukrywać. Rozmówiła się z nim i jeszcze tego samego dnia jego rzeczy wylądowały spakowane za drzwiami.

Czy należy wybaczyć zdradę?

Zdrada niestety jest powszechnym zjawiskiem. Wiele osób nie potrafi jej wybaczyć swojemu partnerowi. Niedawno głos w tej sprawie zabrał duchowny. Jego słowa mogą zaskakiwać.

Ksiądz Rafał Górczyński zapytany o to przez wiernych zacytował fragment Pisma Świętego.

- Piotr zbliżył się do Jezusa i zapytał: Panie, ile razy mam przebaczyć, jeśli mój brat wykroczy przeciwko mnie? Czy aż siedem razy? Jezus mu odrzekł: Nie mówię ci, że aż siedem razy, lecz aż siedemdziesiąt siedem razy - powiedział.

Tym cytatem jasno dał do zrozumienia, że zdradę powinno się wybaczyć.

SMS

Tagi: zdrada