Żona Andrzeja Sołtysika została skrytykowana w sieci z powodu swojego związku. Pomiędzy partnerami jest spora różnica wieku, bo aż 24 lata. Kobieta odpowiedziała na zarzuty na swoim Instagramie. Jak poradziła sobie z hejtem?

W show-biznesie mnóstwo jest związków z dużą różnicą wieku. Jednak w dalszym ciągu społeczeństwo postrzega to jako coś niestosownego. Niektóre złośliwe osoby źle życzą takim parom, twierdząc, że to jedynie przelotny romans. Negatywną opinię otrzymała również żona dziennikarza radiowego i telewizyjnego, Patrycja Sołtysik. Kobieta jednak radzi sobie z nieprzychylnymi opiniami, a nawet publikuje je w social mediach i śmieje się z autorów. Podobnie było tym razem. 

Andrzej Sołtysik: żona

Znany z programu Dzień Dobry TVN dziennikarz Andrzej Sołtysik związał się z 24 lata młodszą kobietą, Patrycją Sołtysik. Od początku para musiała mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Patrycja pokazywała wiadomości, w których obserwatorzy porównywali ją nawet do prostytutki. Inni głosili, że nie ma żadnych ambicji poza byciem żoną i matką dzieci sławnego mężczyzny.

Partnerzy są małżeństwem od 2015 roku i wychowują wspólnie synka, Stanisława. Ich związek wielokrotnie poddany był kryzysom, między innymi miała na to wpływ choroba alkoholowa dziennikarza. Kobieta jednak zawsze dzielnie stawała u boku ukochanego.

  1. Małgorzata Rozenek przyłapana przez paparazzi, nie wygląda dobrze. Skomentowała w bezbłędny sposób
  2. Nie żyje mężczyzna, który przebywał w domowej kwarantannie. Tragiczne odkrycie
  3. W Opolu lekarze wyleczyli dwie osoby zarażone koronawirusem. Pacjenci już wrócili do domów

Patrycja Sołtysik odpowiedziała na hejt

Żona Andrzeja Sołtysika zamieściła na swoim Instastory zdjęcie maila od jednej z użytkowniczek. Kobieta pyta o to, jak na co dzień Patrycja radzi sobie w związku z tak wyraźną różnicą wieku.

Jak to jest mieć starszego mężczyznę? To jest inne pokolenie przecież i wstyd jest na ulicy, wśród znajomych. Jak to się znosi? – pyta wprost użytkowniczka, Karolina.

Pati nagrała krótką relację na ten temat, reagując raczej śmiechem, niż złością. Żona Andrzeja Sołtysika ewidentnie ma dystans do tego typu komentarzy. Dobrze wie, że z mężem łączy ją prawdziwe uczucie i wiek nie ma tutaj żadnego znaczenia.

– Miłym akcentem kończę dzisiejszy dzień. Naprawdę codziennie różne formy hejtu mnie dopadają, ale niektóre mnie bawią, a ta już była po prostu tak absurdalna – wyznała ironicznie Patrycja Sołtysik.

Takiego dystansu i humoru życzymy wszystkim gwiazdom.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
fot. instagram.com/pati_soltysik

Patrycje i Andrzeja Sołtysika dzieli 24 lata różnicy wieku.

żona
fot. instagram.com/pati_soltysik

Mimo to, parę łączy gorące uczucie, bez względu na opinie.

żona
fot. instagram.com/pati_soltysik

Patrycja ma duży dystans do komentujących jej prywatne życie hejterów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cały kościół oddany do dezynfekcji. Zarażony koronawirusem ksiądz odprawiał msze
  2. Włochy opublikowały porażający raport. Nie wszyscy, którzy zmarli na koronawirusa, wcześniej chorowali, smutna prawda
  3. Program „Z kamerą wśród zwierząt” państwa Gucwińskich był genialny. Oglądaliście?
  4. Golden retriever zaprzyjaźnił się z dzikim zwierzęciem. Nie boi się dawać mu całusów
  5. Beata Tyszkiewicz zabrała głos, ma już dosyć domysłów. Wielu fanów bardzo się zasmuci
  6. Z czego wymutował koronawirus? Jest nagranie, eksperci wskazali straszne miejsce na mapie

źródło: plotek.pl, se.pl

Poprzedni artykułSklep wymyślił, jak uniknąć osób kupujących na zapas. Wystarczy jedna kartka
Następny artykułDziewczyna go zostawiła. Chłopak na wizji odebrał sobie życie
Redaktorka Lelum.pl. Absolwentka Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Swoje życie postanowiła związać z dziennikarstwem i muzyką. W wolnych chwilach ćwiczy jogę, chodzi na festiwale filmowe i tworzy poezję.