Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Tomasza Sekielskiego jest jego największym wsparciem. Dzięki niej schudł, pokazali się na wspólnej okładce
Michał Włoch
Michał Włoch 23.01.2020 11:41

Żona Tomasza Sekielskiego jest jego największym wsparciem. Dzięki niej schudł, pokazali się na wspólnej okładce

OPERACJA
facebook.com/Sekielski

Żona Tomasza Sekielskiego była dla niego największym wsparciem, gdy dziennikarz próbował wrócić do zdrowia. Para pojawiła się wspólnie na okładce pisma Viva, któremu udzielili wywiadu.

Jakiś czas temu stan zdrowia Tomasza Sekielskiego bardzo się pogorszył ze względu na to, że dziennikarz bardzo przytył. Na szczęście w jego życiu jest kochająca żona, która postanowiła zawalczyć o zdrowie swojego męża. Para opowiedziała dziennikarzom Vivy o drodze, jaką wspólnie przebyli, zmierzając ku zdrowemu życiu.

Tomasz Sekielski: waga

Potężnie zbudowany dziennikarz w pewnym momencie bardzo przytył. Niepokojąco szybko rosnąca waga była wynikiem jego trybu życia. Tomasz Sekielski wpadł w wir stresującej pracy, kręcąc film dokumentalny Nie mów nikomu, który wywołał ogromne wrażenie w całym kraju, oraz pomógł ofiarom księży-pedofili.

W pewnym momencie żona dziennikarza zaczęła bardzo martwić się o jego zdrowie. To dzięki jej namowom Sekielski poddał się operacji zmniejszenia żołądka.

– Muszę się przyznać, że przed operacją byłem niesubordynowany. Nieraz, gdy siedziałem do późna w nocy, odnajdywałem schowane słodycze i zajadałem nimi stres. Ania zawsze pilnowała, abym żył zdrowo, ale to ja sam się zaniedbałem – opowiedział w Vivie dziennikarz śledczy.

Żona uratowała mu życie

Żona dziennikarza, Anna Sekielska była kołem zamachowym wyzwania, przed którym stanął jej mąż. Operacja zmniejszenia żołądka to jeden z wielu kroków na drodze do powrotu do zdrowia.

Przed operacją dziennikarz ważył aż 185 kilogramów. Udało mu się schudnąć już 50! W ten imponujący wynik ogromny wkład ma żona Tomasza Sekielskiego.

– Próbowałam już wcześniej Tomka przekonać, aby to zrobił. Myślę, że to był ostatni dzwonek. Uświadamiałam mu, jak bardzo się boję o jego życie – wyznała w Vivie Anna Sekielska. Nie było łatwo – żona dziennikarza porównała próby zatrzymania jego ekscesywnego jedzenia do walki z nałogiem alkoholowym.

Na szczęście operacja, dieta, oraz ogromny nakład pracy obejmujący walkę z własną psychiką i ćwiczenia fizyczne sprawiły, że Tomasz Sekielski jest w coraz lepszej formie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Tomasz Sekielski intensywnie ćwiczy, by odzyskać formę.

żona

Powrót do zdrowia nie byłby możliwy, gdyby nie jego żona, Anna.

żona

Para wystąpiła wspólnie na okładce Vivy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Albert Wójcik – przedsiębiorca i twórca inicjatywy STOP Sadystom
  2. Biznesinfo – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  3. Iberion – grupa mediowa przyszłości

Źródło: Viva