Żona Roberta Janowskiego w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Rafała Brzozowskiego i jego pracy w Telewizji Polskiej. Odważnie skrytykowała to, na co zgadza się obecny prowadzący programu muzycznego Jaka to melodia?Masakra – skwitowała krótko w rozmowie z portalem natemat.pl.

Monika Janowska to nie tylko żona, ale i menadżerka Roberta Janowskiego. Dawny prowadzący popularnego programu TVP odszedł z pracy już jakiś czas temu, a jego miejsce wtedy zajął Norbi. Już po roku stanowisko piosenkarza zajął jego kolega po fachu, Rafał Brzozowski. Czym podpadł znanemu małżeństwu?

Żona Roberta Janowskiego o Rafale Brzozowskim

Odejście Roberta Janowskiego z Jaka to melodia? było ciosem dla widzów programu. Monika Janowska nie ukrywa, że mąż zrezygnował z powodu warunków, które mu proponowano. Podejrzewa, że Rafał Brzozowski zgodził się na niekorzystny kontrakt.

– Jeżeli on zgodził się na to, na co nie zgodził się mój mąż, no to masakra. Na szczęście nie żyjemy w takich czasach, że istnieje pod tym względem jakiś przymus. On nic nie musi. Zawsze może powiedzieć: nie, dziękuję. To oczywiście będzie się wiązało z tym, że straci program i pozycję w TVP, ale może to zrobić – powiedziała Monika Janowska w rozmowie z natemat.pl.

Podobne zdanie ma informator portalu, który twierdzi, że piosenkarz jest na smyczy, a sam kontrakt z TVP jest wręcz niewolniczy. Monika Janowska dodała, że mąż rzucił pracę, kiedy dostał… czarną listę. Znajdowały się na niej osoby, których nie mógł zapraszać do programu.

Gdzie pracuje Robert Janowski?

Robert Janowski pracuje w TV Puls, gdzie prowadzi teleturniej Gra muzyka. Program powstał we wrześniu 2019 roku, niemal rok po tym, jak prezenter porzucił pracę w TVP. Żona nie ukrywa, że Rafał Brzozowski już wcześniej starał się o zajęcie jego miejsca.

– Chodził, chodził i sobie wychodził. Przez wiele lat, kiedy Robert jeszcze pracował, Rafał Brzozowski prowadził usilne starania, aby zostać prowadzącym Jaka to melodia? – powiedziała dla natemat.pl.

Pomimo odejścia z Jaka to melodia? Robert Janowski nie zamierza rezygnować z podobnych programów. Muzyka jest bliska jego sercu, sam ją tworzy i nie wyobraża sobie, że mógłby zająć się czymś innym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ŻONA
instagram.com/jan.owski

Monika Janowska gorzko wypowiedziała się o Rafale Brzozowskim.

żona
facebook.com/JakaToMelodiaTVP

Czy piosenkarz odpowie na jej słowa?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Rodzina latami ukrywała datę urodzin Witolda Pyrkosza. Prawda wyszła na jaw po latach
  4. „Mamy piątkę dzieci, 500 plus nas uratowało. Mogłam otworzyć własny salon manicure”
  5. Chłopak zabił ją, bo go rzuciła. Pochowają ją w sukni ślubnej
  6. Jest coraz gorzej? Żona Królikowskiego w rozpaczy, nowe smutne informacje ze szpitala
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.