Żona Borysa Szyca postanowiła skomentować chorobę, przez którą przeszła. Wstawiając wpis na swoim Instagramie, chciała zaznaczyć powagę takiej dolegliwości. Jednak wspomnienia są na tyle trudne, że nie może otwarcie opisać przebiegu całej choroby. Będąc w ciąży, nie chce niepotrzebnie stresować siebie i dziecka. 

Żona Borysa Szyca, Justyna Nagłowska, ponownie postanowiła wypowiedzieć się w mediach społecznościowych na temat swojej choroby i jej nawrotów. Chce zwrócić uwagę, że jest to ogólny problem i niebezpieczna dolegliwość.

Żona Borysa Szyca szczerze o swoich przeżyciach

Justyna Nagłowska, przyznaje się do przejścia przez depresję, która jest bardzo podstępna. Odbiera siły i wyłącza z rzeczywistości. Żona Borysa Szyca nie chce teraz opisywać przebiegu swojej choroby, bo jak twierdzi – generuje to w niej ogromne emocje, które mogą zaszkodzić jej samej i synkowi, który jest w drodze na świat. Jednak w tak ważny dzień kobieta nie mogła powstrzymać się od dodania komentarza na ten temat.

23 lutego był obchodzony Światowy Dzień Walki z Depresją. Temat tej choroby przestał być tabu, a nagłaśnianie o jej istnieniu i walce z nią, podjęło się wiele znanych osobistości. Justyna Nałgowska dołącza swój głos do ogólnej kampanii walczącej z depresją. Pisze, że ta choroba może dopaść każdego, że bliscy potrafią ją bagatelizować, radząc krótko: ogarnij się! Przyszła mama zachęca do poszerzenia wiedzy na ten temat: czytania poradników i rozmawiania z psychologami, by być uważnym na siebie i swoich bliskich. 

  1. Genialny trik na wyczyszczenie piekarnika. Będzie wyglądał na nowy, wystarczy dosłownie chwila
  2. Mięso na rosół wrzuca się do zimnej czy gorącej wody? Błąd niszczy smak zupy, trzeba go unikać jak ognia
  3. Znamy reprezentanta Polski na Eurowizję 2020. Młodziutka gwiazda nie miała sobie równych

Depresja powraca – pisze żona Borysa Szyca

Justyna Nagłowska gorąco zachęca w swoim wpisie do wizyty u psychologa, do zauważenia w sobie symptomów choroby i podjęcia szybkiego kontrataku. Sama przyznaje, że zdrowie daje jej świadomość tego, co jej szkodzi, co powoduje nawroty choroby. Dzięki pracy z psychoterapeutą kobieta uniknęła lęków, częstych pozostałości po tej chorobie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Justyna Nagłowska jest żoną Borysa Szyca od 2019 roku. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Oboje mają za sobą trudne przejścia, ale obrócili tę nieprzychylność losu w siłę i postanowili założyć rodzinę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
instahgram.com/jus_naglowska

W tym wpisie Justyna Nagłowska poruszył trudny temat depresji.

żona
instagram.com/jus_naglowska

Justyna Nagłowska i Borys Szyc spodziewają się dziecka.

żona
instagram.com/jus_naglowska

Justyna Nagłowska prowadzi bloga, w którym między innymi opisuje swoje doświadczenia z depresją. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Stefan Kraft oszukiwał w trakcie konkursu Pucharu Świata? Media publikują kontrowersyjne nagranie (WIDEO)
  3. Joanna Brodzik przeżyła traumę. Katechetka w dzieciństwie: „Jesteś bękartem i czerwoną świnią”
  4. Agnieszka Woźniak-Starak w młodości. Przypomnijmy, jak bardzo zmieniła się przez lata
  5. Syn Grzegorz Ciechowskiego ma dziś 24 lata. Bruno oddał niezwykły hołd zmarłemu ojcu
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

Źródło: plotek.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl