Żona Łukasza Szumowskiego wzbudza coraz większe zainteresowanie. Nic dziwnego, w końcu jest małżonką aktualnie najbardziej popularnego w Polsce polityka. Anna Szumowska jest lekarzem i specjalizuje się w anestezjologii. Małżonka ministra zdrowia jest bardzo aktywna zawodowo, założyła swoją poradnię w Centrum Zdrowia Dziecka, a do tego ma nie lada talent do biznesu!

Anna Szumowska jest bardzo utalentowaną lekarką. Ze swoim mężem poznała się na studiach. Ich podróż do Indii związana była ze wspólnym marzeniem poznania Matki Teresy z Kalkuty. Oboje pracowali w założonym przez nią hospicjum. Po powrocie do Polski pobrali się w 1997 roku. Od tej pory Anna Szumowska stara się rozszerzać swoją działalność medyczną, a także prowadzić własne inwestycje.

Kim jest żona Łukasza Szumowskiego?

Anna Szumowska jest anestezjologiem i pracuje na co dzień w Centrum Zdrowia Dziecka. W klinice założyła swoją własną Poradnię Leczenia Bólu. Małżonka ministra zdrowia wcześniej pracowała wraz z mężem w Kalkucie, w jednym z pierwszych hospicjów założonych przez Matkę Teresę.

Dodatkowo Anna Szumowska jest inwestorką oraz, jak podaje plejada.pl, zainwestowała w biotechnologicznego giganta OncoArendi (na podstawie danych wg informacji z KRS z dn. 15 maja 2020) i posiada udziały w firmie.

  1. Widzowie kochali ją w serialu „Samo życie”. Zmarła na nowotwór
  2. Krzysztof Rutkowski walczył o życie do samego końca, nowotwór okazał się nie do pokonania. Śmierć gwiazdora disco polo przed czterema laty poruszyła wielu Polaków
  3. Łukasz Szumowski przekazał złe wieści. Zapowiada drugą falę zachorowań, ma konkretne daty

Łukasz Szumowski: dzieci

Para doczekała się czwórki dzieci: Jana, Stanisława, Stefana i córki Marii. Jeden z artykułów poświęciliśmy wyborowi zawodowemu jednego z synów pary. Jak podaje plejada.pl, Łukasz Szumowski przyznał, że rodzina jest dla niego najważniejsza i daje mu ogromną siłę. Minister stara się, żeby usiąść z bliskimi do wspólnej kolacji każdego dnia. 

Oboje z Anną Szumowską dzielą swoje największe pasje. Zarówno zawodowe jak i tę do… tańca! Wspólnie też spełnili swoje marzenie i poznali Matkę Teresę z Kalkuty. Jak się okazało, byli ostatnimi Polakami, którzy zobaczyli Świętą przed jej śmiercią. Kobieta zmarła, gdy Szumowscy wrócili do Polski. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Screen z youtube.com/TVP Info

Małżonka ministra zdrowia dzieli z mężem pasję do tańca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Poważny wypadek na drodze do Gdańska. Ranne dzieci, droga zablokowana
  2. Wielka porażka Zakopanego. Najnowsza wiadomość nie pozostawia złudzeń
  3. Już niedługo pozbędziemy się maseczek? Wiceminister zdrowia zapowiada ważną datę
  4. Nastolatka została zgwałcona na ulicy. Wezwała policję i dostała mandat, powód nie mieści się w głowie
  5. Matka udusiła córeczkę we śnie. Psychiatra właśnie ujawnił, co mogło pchnąć kobietę do najgorszego
  6. Koronawirus w restauracji, kwarantannie poddano ponad 50 osób, zachorował kucharz. Niepokojące doniesienia z Niemiec

źródło: plejada.pl

Poprzedni artykułBył pewien, że kamień, który znalazł w ziemi, jest ze złota. Po latach okazało się, że znalezisko jest dużo cenniejsze
Następny artykułPoważne oskarżenia uczestnika ”Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Ekspert ostro skomentował zarzuty
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl