Żona przystojnego i sławnego mężczyzny. Ola przyłapała swojego męża na zdradzie, nie wiem co robić. Z nim ma życie pełne luksusów, z których nie chce zrezygnować.

Żona sławnego mężczyzny nie ma lekko. Jej mąż dał jej miłość i dobrobyt. Podejmując decyzję o rozwodzie, straci wszystko. Życie u boku sławnego męża jest trudne. Choć to też czerwone dywany, suknie od projektantów i splendor.

Żona w tarapatach

Ola opowiada: – Z moim mężem, którego nazwiska nie chcę wymieniać z uwagi na jego i moją publiczną opinię, jestem już 5 lat. Nasze małżeństwo narodziło się na oczach jego fanów. Wyłowił z tłumu biednego kopciuszka i postanowił go poślubić. Tym Kopciuszkiem byłam ja. Pochodzę z dużego miasta, jednak moja rodzina nie była zamożna.

– Zawsze zazdrościłam koleżankom wszystkiego. Co innego mieszkać w małej miejscowości, gdzie wszyscy mają podobny stan bytu, a co innego widzieć bogactwo znajomych, a samej żyć w ubóstwie. Gdy wyszłam za mąż, mój stan życia zmienił się diametralnie. Odbiła mi sodówka. Postanowiłam posiąść wszystkie szpilki od Jimmy Choo. Wracałam obładowana siatami, a mój mąż pękał z dumy, że stać go na moje szczęście.

  1. Wnuk Lecha Wałęsy. Do sieci trafiło zdjęcie małego Karola Wałęsy
  2. Niewiele osób o tym wie. Porażające fakty, Anna Przybylska nie leży w grobie sama
  3. Dostała udaru po wizycie u fryzjera. Przyczyna okazała się porażająca

Dlaczego ja mam rezygnować ze swojego szczęścia?

– Razem z mężem spędzaliśmy długie godziny na wybieraniu domów i wakacji. Ostatnio podarował mi biznes. Sieć hoteli nad Morzem Śródziemnym. Nie zgadniecie dlaczego. Dał mi to, żeby zrekompensować mi swoje zdrady, które uskuteczniał na wyjazdach z koleżanką z branży. Wcale się przede mną nie krył. Mówił, że mnie kocha, a ona jest tylko do spełniania jego fantazji.

– Bardzo go kocham, ale to normalne, że nie chcę żyć w kłamstwie. Postanowiłam wnieść sprawę o rozwód. Ale mocno się zastanowiłam. Papier cały czas leży w moim biurku, a ja nie wiem co robić. W końcu, dlaczego mam pozbyć się tylu dóbr, dzięki którym nie tylko ja jestem szczęśliwa, ale także moja rodzina. Czemu nie utrzeć mu nosa i nie znaleźć sobie kogoś od moich fantazji? Potrzebuję się jeszcze wiele nauczyć, by samej sobie zorganizować życie na poziomie, do którego przywykłam i zamierzam zrobić to u boku mojego męża. – napisała Ola.

– Pomyślcie, ile mężczyzn uważa wyładowywanie swojego instynktu na boku za normalne? Czy jest jakaś kobieta, która przyrzeka mężowi miłość, ale sypia jawnie z innym? Trudno, będę pierwsza. 

Co radzicie zrobić Oli?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
unsplash.com/Orlova Maria

Na ślubie wyglądałam jak księżniczka. Wygląda na to, że faktycznie był ze mnie istny Kopciuszek. – opowiada Ola

żona
unsplash.com Nathan Dumlao

Wyglądało na to, że przed nami wspaniałe życie. Nadal bardzo kocham mojego męża.

żona
Fot. unsplash.com Roberto Delgado Webb

Pani Ola ma nie lada kłopot. Jej rodzina i ona sama wreszcie mogą podróżować i się kształcić. Kobieta ma zamiar usamodzielnić się jak najszybciej i dopiero wtedy złożyć pozew o rozwód. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko
  2. Ogłoszenie o sprzedaży auta wywołało poruszenie. Wszystko przez jedno zdanie
  3. Zrobiła selfie, którego ludzie jej nie wybaczą. Pewien ”szczegół” zwala z nóg

 

Poprzedni artykułOwczarek niemiecki myślał, że jego psi przyjaciel nie żyje. Jego niezwykłą reakcję nagrano
Następny artykułAnna Maria Wesołowska miała raka mózgu. Po operacji ma częściowy paraliż twarzy
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.