Żona była dla Piotra Woźniaka-Staraka wyjątkową osobą. Zmarły biznesmen kilka miesięcy przed śmiercią udzielił wywiadu, w którym nie mógł przestać zachwycać się swoją wybranką. Mówią o nas stare dusze – wyznał w programie Uwaga. Jaka jest historia ich miłości i jak Agnieszka Woźniak-Starak poznała męża?

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak za kilka dni mieli obchodzić trzecią rocznicę ślubu. Biznesmen zawsze podkreślał, że jego żona jest wyjątkową osobą, jedyną w swoim rodzaju. Kilka miesięcy przed śmiercią udzielił wywiadu, w którym w czułych słowach opisywał swoją ukochaną. 

Jak Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim? 

Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim przez wspólnych znajomych. To właśnie oni uznali, że ta dwójka musi się spotkać. Co ciekawe, prezenterka nie była zbytnio chętna, aby poznawać znanego milionera. Gdy ten zaproponował jej randkę, ta powiedziała mu, że może się z nim spotkać dopiero pod koniec miesiąca. Nie śpieszyło jej się, jednak gdy już się poznali, szybko się w sobie zakochali. Po dwóch wspólnie spędzonych latach pobrali się w malowniczej Wenecji. 

Piotr Woźniak-Starak o żonie 

Żona dla Piotra Woźniaka-Staraka była wielką dumą. W programie poświęconym swojej małżonce wypowiedział się o niej w pięknych słowach. 

– Z Agnieszką miłość od pierwszego wejrzenia?To jest to coś nawet głębszego, bo mówią o nas stare dusze. Mamy coś takiego, że bardzo dobrze się rozumiemy. Agnieszka to nie tylko jest uroda. To, co ona ma, to jest to, co ja mam. Jest trochę takim wolnym duchem – mówił wówczas w programie Uwaga

Jak sam Piotr Woźniak-Starak przyznawał, od samego początku ich znajomości był pewien, że Agnieszka zostanie jego ukochaną. 

– Ujęła mnie tym, że wiedziałem, że będzie moją partnerką. Nie znam drugiej takiej osoby jak moja żona. Nawet w sposobie bycia. Ona bardzo dużo czyta, a z drugiej strony potrafi kompletnie być wariatem i mieć fantazję, że jest weekend i ona musi teraz jechać na Mazury i wsiąść na konia i to jest coś, co robi ten efekt wow – dodał producent. 

Niestety, ich sielankę przerwała nagła śmierć producenta. Piotr Woźniak-Starak w nocy z 17 na 18 sierpnia zaginął na jeziorze Kisajno. Okazało się, że gdy płynął motorówką, podczas skrętu wypadł za burtę. Jego ciało znaleziono dopiero po czterech dniach poszukiwań. Producent miał zaledwie 39 lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
instagram.com/aga_wozniak_starak

Piotr Woźniak-Starak poznał Agnieszkę Szulim pod koniec 2014 roku. 

żona
instgaram.com@aga_wozniak_starak

Para pobrała się w sierpniu 2016 roku. 

żona
filmpolski.pl

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 roku. Miał 39 lat. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić
  2. Magda Wójcik będzie jedną z uczestniczek „Azja Express”? Najnowsze doniesienia nie pozostawiają wątpliwości
  3. Dominika Gwit w szczerym wywiadzie: „Kiedy tyłam, wylał się na mnie taki hejt, że nie umiałam sobie z tym poradzić”
  4. Kobieta i jej kot podziwiali burzę. Wtedy tuż obok nich uderzył piorun [WIDEO]
  5. Wysypał kawę na folię aluminiową i ją podpalił. Gdy poznasz powód, też będziesz tak robić
  6. Agnieszka Szulim nie wróci szybko do telewizji? W TVN już szukają kogoś na jej miejsce
Poprzedni artykuł6 błędów, które popełniają kobiety w relacjach z facetami. To przez nie związki się rozpadają
Następny artykułKtóre psy mają włosy? Psy włochacze są cudowne
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.