Żona została wyrzucona z domu przez swojego męża, ponieważ ten chciał zamieszkać z kochanką. Mężczyzna nie spodziewał się, że kobieta zemści się w podobny sposób. Mało kto mógł to przewidzieć, trzeba przyznać, że zraniona i zdradzona małżonka okazała się być naprawdę pomysłowa. To, co wymyśliła, przechodzi ludzkie pojęcie, porażające.

Żona chciała zemścić się na swoim mężu, ponieważ ten dopuścił się zdrady z dużo młodszą sekretarką. Kiedy mężczyzna kazał kobiecie się wyprowadzić, ta obmyśliła specjalny plan. Jego szczegóły zdumiewają.

Żona została zdradzona

Jake i Edith spędzili ze sobą 37 długich lat. Nic więc dziwnego, że kobieta poczuła się bardzo dotknięta tym, co ją spotkało. Mąż zdradził ją z dużo młodszą od siebie sekretarką. Mąż kazał natychmiast opuścić ich wspólny dom, ponieważ chciał zrobić miejsce dla swojej nowej partnerki. Pierwszego dnia porzucona żona pakowała wszystkie swoje rzeczy, następnego sprowadziła specjalną ekipę, która pomogłaby jej w przeprowadzce.

Ostatniego dnia kobieta postanowiła zrelaksować się, jedząc krewetki, kawior i pijąc wino. To właśnie wtedy przyszedł do głowy jej pewien pomysł, który jak najszybciej chciała zrealizować. Niedojedzone krewetki z kawiorem wcisnęła w karnisze domu, który musiała właśnie opuścić. To, co wydarzyło się dalej, pokazuje, że zemsta jest zawsze słodka.

  1. Z ostatniej chwili: Będą nowe obostrzenia w Polsce. Ministerstwo już potwierdziło
  2. Szczegóły umowy TVP z Episkopatem zwalają z nóg. Zapewnili sobie więcej, niż można podejrzewać
  3. Danuta Martyniuk się wygadała. Ujawniła, jak Daniel chciał upokorzyć byłą żonę „Prowokowała go, Daniel chciał…”

Okropna zemsta zdradzonej małżonki

Jake w końcu pozbył się żony i mógł rozpocząć nowe życie u boku swojej nowej partnerki. Ich szczęśliwe chwile nie trwało zbyt długo, ponieważ w domu zaczęło okropnie śmierdzieć. Mężczyzna razem z ukochaną próbowali zlokalizować źródło problemu jednak na próżno. W końcu postanowili sprzedać dom.

Tutaj również pojawiła się przeszkoda, ponieważ nikt nie chciał go kupić z wiadomej przyczyny. Pewnego dnia Edith zadzwoniła do męża i zapytała, jak mu się wiedzie w nowym życiu. Wtedy mężczyzna wszystko jej opowiedział. Kobieta zaproponowała, że za 10% wartości odkupi dom. Jake zgodził się bez wahania i podpisali umowę oraz papiery rozwodowe. Kilka dni później mężczyzna cieszył się na widok ekipy pakującej jego meble. Tylko że oprócz mebli zabrali również karnisze…

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot.
Womanizer WOW Tech, Unsplash

Mąż zdradził żonę z młodszą sekretarką.

żona
fot. pixabay.com/pexels

Zdradzona kobieta ukryła w karniszu resztki jedzenia.

żona
Fot. pixabay.com/shutterbug75

Były to m.in. krewetki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak przeżył śmierć kliniczną. Wszystkich przeszył dreszcz, kiedy powiedział, co jest „po drugiej stronie”
  2. Podjęli decyzję. Wszystko wraca do normy. Już za kilka dni obywatele UE będą mieli więcej swobody
  3. Dopiero teraz wyciekło, jak Kaźmierska została „królową życia”. Czy Conan jej wybaczył? Wszystko stało się nagle
  4. Najgorsza wiadomość z samego rana: „Z przykrością muszę poinformować, że wczoraj wieczorem odszedł od nas Rafał”
  5. Pamiętacie „Zbuntowanego anioła”? Nie do wiary, jak dziś wygląda Natalia Oreiro, jest jeszcze piękniejsza niż kiedyś
  6. Ubóstwiana surówka z czerwonej kapusty, jej sekretem jest jeden składnik. Zawsze wychodzi wyśmienita

Źródło: webniusy.com

 

Poprzedni artykułDagmara Kaźmierska jest wściekła na syna. Conan posunął się o krok za daleko, niczego nie da się już odkręcić
Następny artykułPamiętacie ”Znachora”? Film ma już niemal 40 lat
Natalia Andrejuk - redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Doprowadziła ją tutaj chęć rozwoju i ciągłej nauki. Interesuje się literaturą, polityką oraz twórczością Taco Hemingwaya. W wolnym czasie- wielka fanka gier komputerowych, szczególne tych online.