Lelum.pl > Nowości > „Od kiedy zdradziłam męża stałam się lepszą żoną. Byłam jędzą, teraz prawie nie wychodzimy z sypialni”
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 25.10.2019 19:26

„Od kiedy zdradziłam męża stałam się lepszą żoną. Byłam jędzą, teraz prawie nie wychodzimy z sypialni”

Fot. TRICOLORS/EAST

Żona czuła, że między nią a mężem nie układało się najlepiej. Widziała, że coraz częściej rozpoczyna kłótnie, nie jest w stanie się z nim dogadać. Idealnym lekiem na ich problemy w związku okazała się… zdrada! – Od kiedy zdradziłam męża stałam się lepszą żoną – wyznała Ewa.

Zdrada najczęściej doprowadza do ostatecznego rozpadu małżeństwa, jednak w przypadku naszej dzisiejszej bohaterki było zupełnie na odwrót! Dzięki temu, że zdradziła męża, ich związek odżył.

Zdrada pomogła uratować małżeństwo

Z Konradem nie układało nam się od kilku lat, nie wiedziałam już co robić. Jednak prawda jest taka, że od kiedy zdradziłam męża, stałam się lepszą żoną. Byłam jędzą, teraz prawie nie wychodzimy z sypialni! pisze w liście do redakcji 34-letnia Ewa. Kobieta twierdzi, że znalazła rewelacyjny sposób na poprawę ich małżeństwa, a była nim… zdrada.

Wcześniej była ze mnie taka żona-wiedźma. Byłam straszną jędzą, a moją ciągłą frustrację wyładowywałam na mężu. Ciągle wymyślałam bezsensowne powody do kłótni, przyczepiałam się o każdą pierdołę. A wszystko dlatego, że nie czułam się dobrze w naszej relacji. Nie sypialiśmy ze sobą, nie czułam już żadnego fizycznego pociągu! wyznaje Ewa.

Kobieta i jej mąż byli małżeństwem prawie 12 lat, a przez ostatnie 4 bardzo im się nie układało. Ewa po rozmowie z przyjaciółkami postanowiła coś zmienić w swoim życiu. Zaczęła od partnera.

Brat jednej z moich koleżanek od zawsze był mną zainteresowany. Jest trenerem personalnym, wygląda jak z okładki. Zupełne przeciwieństwo mojego Konrada. dodaje. Ewa pisze, że niewiele myśląc, umówiła się z mężczyzną i… poszli do łóżka.

Żona nie powiedziała mężu o zdradzie

Z nowym, przystojnym mężczyzną, Ewa spała dwukrotnie.

To było coś niesamowitego. Po prostu ogień! Odkryłam na nowo moje ciało i poczułam się zupełnie inną kobietą! wyznaje Ewa. Zrozumiała jednak, że nie chce rezygnować z małżeństwa – uświadomiła sobie, że pomimo problemów nigdy nie przestała kochać męża.

Może zabrzmię jak najgorsza żona świata, ale nie żałuję tej zdrady! To dzięki temu doświadczeniu udało nam się posklejać nasze małżeństwo! dodaje Ewa. Kobieta zaczęła szukać nowych możliwości, by potem próbować przenieść je do sypialni. Jej mąż był zaskoczony tą zmianą, jednak bardzo ucieszyło go nowe nastawienie i niesamowita energia, jaką emanowała jego żona.

Konrad do tej pory nie wie, co było powodem mojej odmiany, jednak teraz dostrzegam, że patrzy na mnie inaczej. Jest w tym więcej pożądania. Dostałam to, czego chciałam. Przestałam robić bezsensowne problemy, a on zaczął się starać i zabiegać o mnie. Wszyscy są szczęśliwi! dodaje Ewa.

Żona twierdzi, że ta zdrada była dla niej świetną terapią. Nie miała ona dla kobiety żadnego znaczenia, a pomogła naprawić jej małżeństwo. Czy postąpiła słusznie? Ciekawe, jak zareagowałby jej mąż, gdyby dowiedział się, co było powodem zmiany Ewy!

żona

Żona zdecydowała się zdradzić męża z przystojnym mężczyzną!

żona

Kobieta uważa, że dzięki zdradzie udało jej się naprawić małżeństwo!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowa opłata od przyszłego roku. Polska rodzina będzie dokładać do przestarzałych technologii
  2. ”Mój chłopak przyjaźni się z byłą dziewczyną. Nie potrafię tego zaakceptować, nienawidzę jej”
  3. Małżeństwo adoptowało pięcioro dzieci, by telewizja wyremontowała im dom. Chwilę później wszystkie oddali
  4. Teściowa krytykowała synową za wszystko. Odpowiedź jej syna podbiła serce milionów kobiet
  5. Do szamponu dosypała szczyptę specyfiku, który jest w każdym domu. Opadła jej szczęka, gdy spojrzała w lustro, 9 piorunujących trików
  6. 41-letnia mama zdaniem lekarzy miała nie przeżyć więcej niż 4 miesiące. Nowa żona byłego męża uratowała jej życie