Żona poukrywała kamery w różnych miejscach w domu, kiedy jej mąż zaczął podejrzanie się zachowywać. Kobieta podejrzewała wiele rzeczy, ale na pewno nie to, co zobaczyła. Zachowanie jej męża od razu się wyjaśniło. Monika natychmiast wyprowadziła się z domu, kiedy zobaczyła, co robił w nim Adrian. Teraz jest rozdarta. 

Kobieta już od dłuższego podejrzewała najgorsze. Ale to, co jego żona widziała w najgorszych koszmarach, nie było nawet w jednej dziesiątej tak złym scenariuszem, jak ten napisany przez życie. — Nie wiem, jak miałabym teraz z nim normalnie rozmawiać, spojrzeć się mu w oczy… Zawsze myślałam, że jesteśmy normalną, chrześcijańską rodziną

Jej mąż bardzo dziwnie się zachowywał

Kiedy Monika po raz pierwszy zauważyła dziwne zachowanie męża, nie uznała, że jest to cokolwiek wartego uwagi. Uznała, że Adrian jest po prostu przepracowany, dlatego zachowuje się trochę nietypowo. Nic niepokojącego. Po kilku miesiącach żona mężczyzny zmieniła zdanie. Zaczęła poważnie się niepokoić. 

— Naprawdę ciężko opisać jego zachowanie z tego okresu inaczej niż po prostu dziwne — opowiada Monika. — Coś tam pod nosem mamrotał od rzeczy, wpatrywał się w jeden punkt z szeroko otwartymi oczami. Zaczęłam podejrzewać, że zaczął pić, albo coś brać… Tylko że zawsze wydawał się zupełnie trzeźwy. Byłam zdesperowana. Zamontowałam we własnym domu ukryte kamery. 

Żona odkryła sekret męża

Kobieta po zamontowaniu kamer długo nie mogła zebrać się za obejrzenie tego, co nagrały. Czuła wyrzuty sumienia. Jednak gdy Adrian zaczął robić się coraz bardziej nieobecny, stwierdziła, że musi dowiedzieć się, co się dzieje. — Obejrzałam te nagrania i żałuję. To, co robił… To były jakieś rytuały. Malował na kafelkach w kuchni pentagramy, chodził po domu z pęczkiem białej szałwii. Naprawdę wyglądał jak opętany. 

Monika jest wierząca, ale sceptyczna w kwestii opętań. Kobieta jest przekonana, że jej mąż przechodzi kryzys wieku średniego, jakieś załamanie nerwowe. Ale w domu nie mieszka. Poinformowała rodzinę męża o tym, co robi mężczyzna i zapowiedziała, że to oni muszą zrobić pierwszy krok, żeby pomóc mu z tego wyjść.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot.unsplash.com

Żona była zaniepokojona zachowaniem męża. 

żona
Fot.unsplash.com

Zainstalowała kamerę, by się dowiedzieć.

żona
unsplash.com

Odkryła przerażającą prawdę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy”
  2. Nikt nie zwrócił na to uwagi. Przyjaciółka Marty Kaczyńskiej zamieszana w największa aferę tego roku
  3. Kupiła w sieciówce sukienkę, która zaczęła brzydko pachnieć. Odkryła przyczynę
  4. 33-latka postawiła ojca przed sądem, bo przestał jej płacić kieszonkowe. Wyrok zwala z nóg
  5. 2-letnia córka znanej gwiazdy dostała luksusowy dom. Taki prezent sprawiła jej babcia
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje
Poprzedni artykułBabcia zapytała wnuczkę na Facebooku, jak się czuje. Odpowiedź dziewczyny jest wprost nie do uwierzenia
Następny artykułAnna Przybylska obchodziłaby dziś 41 urodziny. Jej menadżerka pokazała nieznane dotąd zdjęcie aktorki