Żona Borysa Szyca, Justyna Nagłowska, na skutek agresywnych i niezwykle wrogich komentarzy internautów bardzo się stresowała. Ostatnie dni były dla całej rodziny niezwykle trudne, a jej samej prawie zabrakło pokarmu dla synka. Kobieta w poruszającym wpisie na Instagramie opowiedziała o swoich odczuciach i życzyła wszystkim mamom dużo siły i woli walki każdego dnia.

Emisja dokumentu Nic się nie stało Sylwestra Latkowskiego wywołała burzę, która niestety w dużej mierze odbiła się także na rodzinach celebrytów. Jedną z najbardziej dotkniętych całą sytuacją osób jest Borys Szyc. Internauci nieraz grozili mu śmiercią. Żona aktora bardzo to przeżyła.

Żona Borysa Szyca o stresie po premierze dokumentu

Latkowski w swoich żądaniach i oskarżeniach względem Szyca jest zawsze bardzo stanowczy. Aktor broni się jak może, ale internauci atakują z drugiej strony. Na profilach Borysa Szyc co chwila pojawiają się kolejne pełne nienawiści posty i komentarze. Żona gwiazdy bardzo się tym stresuje.

– Ostatnie dni były dla nas trudne. Mój stres mocno odbił się na moim synku. Bałam się, że stracę pokarm, ale podjęłam walkę. Powiedziałam stop! A źródło siły znalazłam w macierzyństwie – napisała w poście na Instagramie, po czym opowiedziała o trudach i urokach szczególnej roli matki.

  1. Emerytura gwiazdy „Plebanii” brzmi jak ponury żart. Pandemia tylko wszystko pogorszyła
  2. Właśnie dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. Śmierć nadeszła nagle, gwiazda TVP poinformowała o stracie najbliższej osoby
  3. Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”

Żona aktora o macierzyństwie

Siłę i wolę walki żona Szyca znalazła w sobie dzięki macierzyństwu i świadomości, że nie może się to odbić także na jej dzieciach. Wyczerpujący post w rzeczywisty sposób opisał to, z czym zmaga się każda świeżo upieczona mama.

Justyna Nagłowska podsumowała w poruszających słowach:

– Sama dobrze wiesz, z czym jeszcze przyszło Ci się mierzyć, od kiedy zostałaś mamą. I co? Dajesz radę! I pamiętaj. Nic Cię nigdy nie złamie, bo wykazałaś się wielką siłą, pokorą i masz w sobie ogromne pokłady czystej miłości.

W niekomfortowej sytuacji na skutek dokumentu znalazł się także Kuba Wojewódzki. Po szczegóły odsyłamy tutaj.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
fot. instagram.com/jus_naglowska

Żona Borysa Szyca w pięknych słowach opisała trudy i uroki bycia matką.

borys szyc
Fot. Piotr Molecki/East News

Borys Szyc stał się ofiarą poważnych oskarżeń.

żona
instagram.com/jus_naglowska

Sytuacja ma wpływ na jego rodzinę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Będą duże zmiany w robieniu zakupów. Wielu się ucieszy, co dokładnie się zmieni?
  2. Wielka radość na wakacje. Otwierają uwielbiane miejsca
  3. Matka zrobiła własnemu dziecku niewybaczalną rzecz. Maleństwo cudem przeżyło
  4. Młoda dziewczyna kupiła bezdomnemu obiad. Wręczył jej kartkę, przez którą zupełnie ją zatkało
  5. Żona kandydata na prezydenta jest w ciąży. Cudowna wiadomość, tata pęka z dumy
  6. Zamieszanie pod komendą policji, na miejscu są już posłowie. Co tam się dzieje?

źródło: instagram.com; film.interia.pl

Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.