Żona, na której głowie przez całe ich małżeństwo było zajmowanie się domem i opieka nad dziećmi, któregoś dnia nie wytrzymała. Sfrustrowana postawą jej męża, zachowującego się jakby jej życie było bajką, któregoś dnia po prostu wyszła z domu, zostawiając go samego z dziećmi. Kiedy wróciła dwa dni później, czekał na nią list od ukochanego.

Kobieta bardzo często znajduje się w sytuacji, w której musi być jednocześnie sprzątaczką, kucharką, wychowawczynią i nauczycielką i zostaje za to nawet doceniona. Tak właśnie był w tym przypadku. Dopiero kiedy żona zostawiła wszystko na jego głowie, ten mężczyzna zrozumiał, jak ciężko pracuje jego ukochana.

Żona wybiegła z domu po kłótni z mężem

— Jeśli nie chcesz, żebym Cię zabiła, może zaangażowałbyś się bardziej w wychowywanie swoich dzieci? — powiedziałaś zdenerwowana i ściszyłaś telewizor. Odpowiedziałem ze złością: Spędziłem cały dzień pracy, więc Ty możesz zostać w domu i bawić się w domek dla lalek — opisał zaistniałą sytuację jej mąż.

żona
pexels.com

Napisał do niej list.

Kobieta tego wieczora wyszła z domu i wróciła dopiero 2 dni później. Mężczyzna musiał zajmować się dziećmi i domem. Przez jeden dzień doświadczył tego, z czym na co dzień musi radzić sobie jego żona. Zrozumiał, jak bardzo niewdzięcznym człowiekiem był, a przynajmniej tak twierdzi. Był zszokowany odkryciem, że zajmowanie się dziećmi jest bardziej wymagające fizycznie niż praca za biurkiem w korporacji.

Mąż napisał do niej list

— Rozumiem też Twoje zdenerwowanie, kiedy moja mama krytykuje sposób, w jaki wychowujesz nasze dzieci. Rozumiem, że bycie mamą oznacza podjęcie najważniejszego zobowiązania wobec społeczeństwa, którego nikt nie docenia i nie otrzymujesz za to stosownej wypłaty — napisał mąż kobiety.

To bardzo wzruszające, że mężczyzna w końcu zrozumiał swoje błędy. Pomimo tego, wciąż dziwne zdaje się, że dorosły mężczyzna dotychczas nie zdawał sobie z tego sprawy. To świadczy albo o ogromnym braku spostrzegawczości, albo o przemyślanym ignorowaniu rzeczy dla nas niewygodnych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
pexels.com

Dom zawsze był na jej głowie.

żona
pexels.com

Mężczyzna nie rozumiał jak tak naprawdę poświęca się jego żona.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka oferuje produkt, który może pomóc wielu Polakom. Niestety tylko przez kilka dni
  2. 4 zachowania, które najczęściej są powodem rozstania. Nie chodzi o zdradę czy brak czułości
  3. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do jej koleżanki. Natychmiast zadzwonił na policję
  4. Pan młody spoliczkował swoją 13-letnią żonę. Reakcja gości weselnych daje do myślenia
  5. Dziecko przyszło na świat bez nosa, oczu i większości czaszki. Niestety, po porodzie wydarzyła się najgorsza rzecz
  6. Suczka Polki urodziła niesamowitego szczeniaka. Teraz mówią o nim media na całym świecie, jest jedyny w swoim rodzaju

źródła: popularne.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego