Żona dowiedziała się o zdradzie męża. Postanowiła zachować tę informację dla siebie. Mąż nie miał pojęcia, że wszystko się wydało, a jego niewierność wyszła na jaw. Na adres kochanki kobieta wysłała jego brudy i list, który zapamięta na zawsze.

Zdradzona żona nie wiedziała jak zareagować, gdy dowiedziała się o romansie męża. Była załamana, ale nie powiedziała mu, że wie o wszystkim. W końcu wpadła na pewien pomysł i postanowiła załatwić sprawę w nietypowy sposób. Zamiast awantury zrobiła coś, czego kochanka nigdy się nie spodziewała.

Żona dowiedziała się o zdradzie

Kiedy kobieta poznała prawdę o swoim mężu, wiedziała, że już nie chce z nim być. Rozstanie było dla niej bardzo trudne, ale nie chciała być związana z takim facetem. Zdecydowała, że najpierw dowie się, gdzie mieszka jego kochanka. Nie było to łatwe, ale w końcu poznała jej dokładny adres. Wtedy mogła przystąpić do głównej części swojego planu.

żona
fot. Chase Clark, unsplash.com

Pewnego dnia, gdy męża nie było w domu, zdradzona kobieta podjęła decyzję i spakowała jego rzeczy. Nie wszystko jednak trafiło do walizki. Przygotowała paczkę, do której włożyła jego rzeczy z kosza na pranie. Była to głównie brudna bielizna oraz koszulki i skarpety po treningu. Do wszystkiego załączyła krótki liścik.

List do kochanki męża

Do brzydko pachnącej paczuszki kobieta załączyła list, w którym zwróciła się do kochanki męża. Napisała, że skoro przejęła jej przyjemności, to niech teraz zajmie się też obowiązkami. Zostało jej tylko zapakować niecodzienny prezent, na którym napisała jeszcze jedno słowo: dziękuję.

żona
unsplash.com

Zdradzona kobieta wysłała paczkę do kochanki męża i czekała na rozwój sytuacji. Tak jak podejrzewała, romans mężczyzny nie potrwał długo. Wszystko skończyło się tuż po tym, jak jego nowa partnerka dostała przesyłkę. Oczywiście mąż błagał o to, aby żona pozwoliła mu wrócić do domu, ale pomimo bólu ona wiedziała jedno: że już nigdy nie zwiąże się z tym facetem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. ZUS masowo zabiera zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Brzuch mężczyzny powiększał się z dnia na dzień. Lekarze podczas USG oniemieli
  3. Rodzice otrzymali list od nauczycielki, po tym, jak wręczyli jej drogi prezent. Byli całkowicie zaskoczeni
  4. Babcia nie była w stanie żyć samodzielnie. Wnuczka zrobiła dla niej niewiarygodną rzecz
  5. Mama zrobiła sobie w kinie zdjęcie z dziećmi. Dopiero później zauważyła szczegół, przez który nie może spać po nocach
  6. Zauważyli dziwny punkcik na policzku 7-miesięcznej córeczki. Lekarz oniemiał, jak odkrył prawdę
Poprzedni artykułSławek Uniatowski znika z serialu ”M jak miłość”? Fani nie kryją rozczarowania
Następny artykułPies był w żałobie po śmierci kociego przyjaciela. Właścicielka zrobiła mu uroczą niespodziankę
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.