Żona Zenka Martyniuka chce zostać prawdziwą gwiazdą. Ma przecież telewizyjną osobowość, i wsparcie męża. TVP dostrzegło w żonie najsłynniejszego piosenkarza disco polo potencjał na prowadzącą program telewizyjny o kobietach. 

Żona Zenka Martyniuka, Danuta Martyniuk jest słynna z przebojowej osobowości, pewności siebie i uwielbienia do nietanich marek odzieżowych. W proponowanym programie z pewnością znalazłby się kącik modowy.

Kim jest Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk jest z zawodu pielęgniarką. Natomiast aktualnie zajmuje się inwestycjami i… modą. Kobieta przyznaje, że najbardziej lubi drogie marki, w których czuje się wyjątkowo i luksusowo. Podobno żona Martyniuka lata na zakupy do Stanów bądź Brukseli, bo w Polsce nie ma wystarczająco luksusowych butików.

W wywiadzie udzielonym Rewii powiedziała:

 -Lubię dobrze wyglądać i pięknie pachnieć. Wybieram takie marki jak Louis Vuitton, Coco Chanel, Prada, Burberry. Uważam, że one najlepiej leżą na kobiecie.

 Stąd propozycja Telewizji Polskiej, by to właśnie Danuta Martyniuk poprowadziła program o modzie, dotyczący także osobistych historii kobiet. Danuta Martyniuk jednak twierdzi, że nic jej nie wiadomo na ten temat. 

  1. Paweł Królikowski w młodości. Wspominamy pierwsze role aktora
  2. Nie ma już żadnych wątpliwości, potwierdziły się obawy. 9-letnią Polkę zabił wirus
  3. Mąż dostał prezent od żony na 30 rocznicę ślubu. Zabił go w dramatycznych okolicznościach

Zenek Martyniuk – żona

Zenek Martyniuk: żona jest jego najukochańszą od 31 lat! Popularny wokalista jest wierny w miłości. Kiedyś stworzył nawet dla swojej żony utwór pt.: Sonet dla miłości. Mają syna Daniela, który jest już dorosły i pracuje zawodowo jako marynarz. Podobno odziedziczył talent muzyczny po tacie.

Zenek i Danuta poznali się na lokalnym ówczesnym dancingu. Podobno przedstawili się sobie fałszywymi imionami, sądząc, że nigdy więcej się nie spotkają. Nie wiedzieli, że przed nimi wspólne życie. Wiele osób twierdzi, że to Danuta Martyniuk stoi za gigantycznym sukcesem męża. Ona podobno zarządza majątkiem męża i inwestycjami. Po godzinach kobieta realizuje swoją pasję do mody.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS 

Żona Zenona Martyniuka towarzyszy mu podczas ważnych wyjść. Ma okazje popisać się wyjątkowymi stylizacjami. Tutaj na premierze filmu o nim samym.

żona
wikipedia.org

Zenek Martyniuk jest prawdziwym królem polskiej sceny disco polo.

żona
Fot. youtube.com/ pytanie na śniadanie

Zenek i jego żona często pojawiają się w publicznej telewizji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Robert Lewandowski w gipsie. Piłkarza czeka kilka tygodni przerwy
  2. Media: Koronawirus na pokładzie samolotu Ryanair. Pierwszy przypadek
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabrała głos po śmierci męża. Jej słowa wywołują łzy
  4. Mąż Katarzyny Zielińskiej poznał ją w przedszkolu. Wiemy, kim naprawdę jest Wojciech Domański
  5. Koty też przeklinają. 5 sytuacji, w których twój mruczek nie może się powstrzymać
  6. 99% Polaków popełnia wielki błąd przy obieraniu cebuli i cytryny. Tracą wiele

Źródło: pudelek.pl, expressilustrowany.pl

Poprzedni artykułPaweł Królikowski uhonorowany przez polską aktorkę. Narysowała jego podobiznę „Jest mi cholernie przykro”
Następny artykułDziewczyna wytatuowała sobie gałki oczne. Tatuażysta z Warszawy może trafić do więzienia
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl