Lelum.pl > Nowości > Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 31.01.2020 18:45

Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu

żona
Fot.screen youtube.com

Żona poukrywała kamery w różnych miejscach w domu, kiedy jej mąż zaczął podejrzanie się zachowywać. Kobieta podejrzewała wiele rzeczy, ale na pewno nie to, co zobaczyła. Zachowanie jej męża od razu się wyjaśniło. Monika natychmiast wyprowadziła się z domu, kiedy zobaczyła, co robił w nim Adrian. Teraz jest rozdarta.

Kobieta już od dłuższego podejrzewała najgorsze. Ale to, co jego żona widziała w najgorszych koszmarach, nie było nawet w jednej dziesiątej tak złym scenariuszem, jak ten napisany przez życie. — Nie wiem, jak miałabym teraz z nim normalnie rozmawiać, spojrzeć się mu w oczy… Zawsze myślałam, że jesteśmy normalną, chrześcijańską rodziną.

Żona odkryła sekret męża

Kiedy Monika po raz pierwszy zauważyła dziwne zachowanie męża, nie uznała, że jest to cokolwiek wartego uwagi. Uznała, że Adrian jest po prostu przepracowany, dlatego zachowuje się trochę nietypowo. Nic niepokojącego. Po kilku miesiącach żona mężczyzny zmieniła zdanie. Zaczęła poważnie się niepokoić.

— Naprawdę ciężko opisać jego zachowanie z tego okresu inaczej niż po prostu dziwne — opowiada Monika. — Coś tam pod nosem mamrotał od rzeczy, wpatrywał się w jeden punkt z szeroko otwartymi oczami. Zaczęłam podejrzewać, że zaczął pić, albo coś brać… Tylko że zawsze wydawał się zupełnie trzeźwy. Byłam zdesperowana. Zamontowałam we własnym domu ukryte kamery.

Przerażające nagranie

Kobieta po zamontowaniu kamer długo nie mogła zebrać się za obejrzenie tego, co nagrały. Czuła wyrzuty sumienia. Jednak gdy Adrian zaczął robić się coraz bardziej nieobecny, stwierdziła, że musi dowiedzieć się, co się dzieje.

Obejrzałam te nagrania i żałuję. To, co robił… To były jakieś rytuały. Malował na kafelkach w kuchni pentagramy, chodził po domu z pęczkiem jakichś ziół. Naprawdę wyglądał jak opętany.

Monika jest wierząca, ale sceptyczna w kwestii opętań. Kobieta jest przekonana, że jej mąż przechodzi kryzys wieku średniego, jakieś załamanie nerwowe. Ale w domu nie mieszka. Poinformowała rodzinę męża o tym, co robi mężczyzna i zapowiedziała, że to oni muszą zrobić pierwszy krok, żeby pomóc mu z tego wyjść.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona

Żona przeraziła się widząc sachowanie męża.

żona

Małżonek odprawiał dziwne rytuały.

żona

Postanowiła, że jedynym wyjściem jest rozwód.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  2. Dwóch mężczyzn wzięło ślub w Zduńskiej Woli. Większość Polaków nie ma pojęcia o zaślubinach humanistycznych
  3. Nie żyje uwielbiana aktorka, znaliśmy ją z kultowych seriali. Miała 83 lata