Żona dowiedziała się o romansie męża. Wbrew pozorom, ta sytuacja w ogóle jej nie załamała. Wręcz przeciwnie. Teraz kobieta wygląda tak, że mąż, patrząc na nią, bardzo żałuje swojego skoku w bok.

Zdrada męża to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może spotkać kobietę. Okazuje się jednak, że taka sytuacja nie musi wcale kończyć się przygnębieniem i smutkiem. Dla tej kobiety był to bodźcem do działania – zdradzona żona obróciła ból w coś niezwykłego.

Żona wyciągnęła wnioski ze zdrady męża

Leanne Champ była szczęśliwą mężatką, która bardzo kochała swojego męża. Kobieta nie należała do najpiękniejszych, ponieważ była dość pulchna. Nie mniej jednak wiedli dobre i spokojne życie. Tak jej się przynajmniej wydawało.

żona
https://imgur.com/QyYlIpa

Po pewnym czasie okazało się, że jej ukochany mąż od pewnego czasu ma romans z inną kobietą. Chociaż była zszokowana zdradą męża, to postanowiła się nie poddawać. Obiektywnie popatrzyła na odbicie w lustrze i właśnie wtedy przejrzała na oczy. Ciało 24-latki było naprawdę zaniedbane, ponieważ ważyła aż 127 kilogramów. Poprzez wagę malała, także jej samoocena, co skutkowało zamknięciem się w sobie i kiepskim samopoczuciem. 

Żona zmieniła swoje życie

Kobieta postanowiła, że zmieni swoje życie i raz na zawsze udowodni, że naprawdę na wiele ją stać. W pierwszej kolejności odstawiła na bok wszelkie fast foody. Musiała porzucić więc swoje ulubione posiłki z McDonalda. Niewiele czasu zajęło jej dojście do wniosku, że jej częste objadanie się było jedynie pewną nagrodą, którą rekompensowała sobie braki z innych sfer życia.

Żona zobaczyła, że problem był większy, niż mogła to sobie wyobrazić. Życie nie spełniało jej oczekiwań w żadnej kategorii. Postanowiła więc, że metamorfoza musi zacząć się przede wszystkim od głowy. Rozpoczęła naprawę duszy, ponieważ chciała nie tylko odzyskać utraconą godność, ale też pokochać siebie na nowo.

żona
https://imgur.com/lgEbCfO

Po 18 miesiącach żona przeszła niesamowitą metamorfozę. Po dwóch latach straciła łącznie 78 kilogramów. Do tej pory nie porzuciła swojej zdrowej diety, która weszła jej w nawyk. Pływanie stało się jej ulubionym sportem. Jej zmiana nie skończyła się tylko na wyglądzie.

Chciała poczuć się jak wartościowa, a zarazem piękna kobieta, która potrafi czerpać z życia. Jak tłumaczy, obserwowała wiele znanych, wysportowanych osób i dzięki temu przekonała się, że ich fotografie są bardzo inspirujące. Kiedy czytała, jak pracowali nad własną zmianą, pomyślała, że ona może osiągnąć tyle samo, a nawet więcej.

Jak wam się podoba ta metamorfoza? Myślicie, że mąż żałuje tego, co zrobił?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
https://imgur.com/ePvvdj7

Tak kobieta wyglądała przed zdradą.

żona
https://imgur.com/dYLXBGa

Teraz udowodniła, na co ją stać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Banki rozdają pieniądze. Możesz dostać w prezencie nawet 430 zł
  2. Dziecko leży koło zmarłej mamy, a lekarz płacze obok. Fotografia przedstawia niewyobrażalną tragedię
  3. Nie żyje uczestniczka programu „X-Factor”. Miała jedynie 38 lat
  4. Kobieta, która jest „Gerber baby” skończyła 93 lata. Dziś wygląda równie uroczo co kiedy
  5. 72-letni Karol Strasburger został właśnie ojcem! Znamy płeć i imię dziecka

źródło: twojenowinki.pl

Poprzedni artykułGoździki mają ukryte właściwości. Mogą zrobić niezwykłą rzecz z twoimi ubraniami
Następny artykułNowe doniesienia w sprawie Kamila Durczoka. Dziennikarz przyznał się, że podrobił podpis żony
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.