Żona milionera korzysta z 500+? Anna Czartoryska jest żoną jednego z najbogatszych Polaków, a także matką trójki dzieci, jednak nie musi się martwić o pieniądze, których jej nie brakuje. Gwiazda w jednym z najnowszych wywiadów wyznała, co sądzi na temat zapomogi 500+. Czy sama z niej korzysta?

Program 500+ zrobił wielką furorę w Polsce, zapewniając tym samym Prawu i Sprawiedliwości niemalże władzę absolutną i poparcie, jakiego trudno im odebrać. Od samego początku program budził mieszane emocje wśród społeczeństwa. Część chwaliła PiS za pomoc rodzinom wielodzietnym, jednak bywali i tacy, którzy krytykowali rząd, za nie przemyślane rozdawanie świadczeń. Głos w sprawie chętnie zabierają również celebryci jak np. żona milionera – Anna Czartoryska. 

Anna Czartoryska o 500+

Anna Czartoryska jest aktorką, jednak w mediach również jest znana jako żona milionera Łukasza Niemczyckiego. Para wspólnie wychowuje trójkę dzieci: pięcioletniego Ksawerego, trzyletnią Janinę oraz kilkumiesięcznego synka Antoniego. W jednym z ostatnich wywiadów Anna Czartoryska opowiedziała, co sądzi na temat programu 500+. Gwiazda chwali program, bo wie, jak bardzo pomaga rodzinom wielodzietnym. 

żona
instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

– Wydaje mi się, że to jest duże wsparcie dla rodziców. I w rodzinach wielodzietnych to wsparcie na pewno jest odczuwalne. Oczywiście niepokoi mnie to, jaki to będzie miało wpływ na budżet państwa. Mam nadzieję, że jacyś specjaliści to sobie dobrze policzyli, że się wszystko zgadza- powiedziała w rozmowie z Wideoportalem

Żona milionera nie powiedziała, czy sama korzysta z 500+, jednak zaznaczyła, że chciałaby, aby środki, jakie są przeznaczone dla niej, pomogły komuś innemu.

– To jest pomoc, którą ja dostrzegam, doceniam. Jeżeli te środki byłyby rozdysponowane w inny sposób, na przykład, gdyby był większy dostęp do publicznych żłobków i przedszkoli, to nie miałabym nic przeciwko temu– dodała na łamach Wideoportalu gwiazda. 

żona
instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

Komu należy się 500+?

500 zł to zapomoga, jaką wprowadziło Prawo i Sprawiedliwość w celu pomocy rodzinom wielodzietnym. Na początku wprowadzenia programu rodzice bądź opiekunowie otrzymywali 500 zł na drugie i każde kolejne dziecko, które nie skończyło jeszcze 18 roku życia. Niedawno zmieniono przepisy, regulujące 500+ i teraz o zapomogę mogą starać się rodzice, którzy mają nawet jedno dziecko! Zarobki opiekunów dziecka nie są już istotne.

żona
instagram.com/annaczartoryska_niemczycka

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Aleksandra Kwaśniewska ma powody do radości. Fani składają jej gratulacje
  4. Rodzina znanego muzyka prosi o modlitwę. Gwiazdor jest w szpitalu, jego stan jest ciężki
  5. Media podają, że policja interweniowała w domu gwiazdora „M jak miłość”. Aktor wydał oświadczenie
  6. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  7. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
Poprzedni artykułNa ulicy mylą ją z umięśnionym facetem. Annę okrzyknięto najbardziej męską kobietą świata
Następny artykułUstalili, że poród odbędzie się bez rodziny. Mąż: ”Powinniśmy zadzwonić po moją mamę”
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.