Żona na własnej skórze doświadczyła niewierności swojego ukochanego męża. Gdy zobaczyła go z inną kobietą jej cały świat rozsypał się na milion kawałków. To, co spotkało ją później… nigdy nie powinno mieć miejsca. Swoim szokującym wyznaniem postanowiła podzielić się z naszą redakcją. 

Niewierność partnera, któremu byłybyśmy wstanie oddać cały świat jest jedną z tych rzeczy, która boli najbardziej. Zdradzone kobiety przez długi czas nie potrafią uporać się ze swoimi uczuciami. Są załamane i rozbite. Powrót do normalnego życia jest dodatkowo utrudniony, gdy niewierny partner robi wszystko, aby odzyskać nasze zaufanie. 

Żona doświadczyła zdrady męża

Mężczyzna robiący wszystko co w jego mocy aby odzyskać zaufanie żony, po tym, jak przyłapała go na zdradzie. Jeśli wam też wydawało się, że takie historie dzieją się tylko w filmach… to byłyście w wielkim błędzie. A Paulina, nasza bohaterka, jest tego chodzącym przykładem. 

Zdrada
Unsplash.com @kate_photo

Droga Redakcjo. Nie będę rozpisywać się o tym jak bardzo szczęśliwa byłam przy Michale. Gdyby było inaczej najprawdopodobniej 4 lata temu nie stanęłabym na ślubnym kobiercu. Teraz jednak żałuję swojej decyzji- rozpoczęła swoje wyznanie kobieta. 

Musicie wiedzieć, że Paulina miała okazję zobaczyć swojego męża w ramionach innej kobiety. Dodatkowa sytuacja, której się znajdowali nie pozostawiła jej żadnych złudzeń i nadziei na odbudowanie związku. 

-Mój mąż był właścicielem dobrze prosperującej firmy. Od zawsze miał dużo na głowie, wiec późne powroty i zostawanie w pracy po godzinach było dla niego na porządku dziennym. O tym, jak w ogromnym błędzie tkwiłam dowiedziałam się, dopiero gdy chciałam zrobić mu niespodziankę i przyniosłam kolację do biura, kochanka żonka…- wspomina. 

Asystentka siedziała na nim okrakiem

W dodatku zupełnie nago…Chyba nie musimy dodawać jak sytuacja potoczyła się dalej. Zrozpaczona Paulina rzuciła jedzenie na podłogę i wybiegła w biura. Nie mogła na to patrzeć. Ukochany nawet nie próbował za nią biec, znał jej charakter i wiedział, że wszystko stracił. 

-Nie minęło pół roku, a mój móż z którym obecnie jestem w separacji przypomniał sobie o moim istnieniu. Niemalże codziennie pod moimi drzwiami znajduje kolejne kwiaty lub zaproszenia od kina czy teatru. Naprawdę się stara i chyba żałuje swojego czynu– pisze Paulina.

Czy Paulina powinna wybaczyć mężowi zdradę?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Zdrada
Unsplash.com @thoughtcatalog

Zdradzona żona codziennie dostaje prezenty. 

Zdrada
Unsplash.com @clemono2

Ukochany stara się jak nigdy wcześniej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyższa emerytura od października. Znamy kwoty podwyżek
  2. Katarzyna Skrzynecka nie chce brać ślubu kościelnego? Aktorka w mocnych słowach o Kościele
  3. Anna Jantar chwilę przed ślubem zwróciła się do Kukulskiego. Mężczyzna nie spodziewał się takich słów
  4. Iwona Pavlović ma powody do radości. Gratulacje spływają z całej Polski
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

 

Poprzedni artykułPies skrzywdzony przez ludzi zostaje po raz pierwszy pogłaskany. Jego reakcja doprowadza do łez
Następny artykułTomasz Sekielski przeszedł operację zmniejszenia żołądka. Schudł już 30 kg! [ZDJĘCIE]
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.