Żona Kamila Stocha znana jest ze swojej skromności i niechęci do udzielania się w show-biznesie. Mimo tego jest bardzo aktywna zawodowo i wciąż się rozwija. Okazuje się, że ma poważne problemy zdrowotne. 

Żona Kamila Stocha, Ewa jest prawdziwą bizneswoman. Jest menadżerką i właścicielką marki odzieżowej. Prowadzi też Klub Sportowy Eve-nement Zakopane. Mimo to najchętniej określa siebie jako artystka. 

Żona Kamila Stocha – problemy zdrowotne

Ewa i Kamil pobrali się w 2010 roku. Piękny ślub w kościele Ojców Paulinów na Bachledówce odbył się w sierpniu. Małżeństwo uchodzi za bardzo szczęśliwe. Ich radości dopełniają sportowe sukcesy Kamila, utytułowanego skoczka i o czym niewiele osób wie, świetnie zapowiadająca się kariera Ewy. 

Ewa rzadko udziela wywiadów i stroni od świata celebrytów. To właśnie dlatego tak mało mówi się na temat jej osiągnięć. Żona znanego sportowca spełnia się w wielu rolach. Jak sama wspomniała w jednym z wywiadów, spełnienie ma dla niej większą wartość niż zyski materialne. 

Mało kto wie, że Ewa podobnie jak Kamil, była kiedyś sportowcem. Jej dyscypliną było judo. Niestety kontuzja sprawiła, że musiała zapomnieć o karierze sportowej. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

W jednym z wywiadów, jakich udzieliła Onetowi, wyznała, że przeszła aż trzy operacje na kolano. Teraz musi ograniczyć się jedynie do ćwiczeń w domu, ale profesjonalne treningi nie są już dla niej wskazane.  

Ewa Bilan Stoch: poświęciłam dla sportu wiele lat

Poświęciłam dla sportu wiele lat, więc to normalne, że pojawia się czasem tęsknota. Nawet mi się śni nieraz, że startuję w zawodach i nadal walczę. Niestety to tylko sny – wyznała w wywiadzie. 

Jak widać żona Kamila Stocha, nadal wraca wspomnieniami do czasów, gdy startowała w zawodach. Niestety o profesjonalnej karierze judoczki musi zapomnieć. 

Mimo niespełnionych marzeń w świecie sportu Ewa odnalazła się w innych dziedzinach i jak podkreśla, nie zależy jej na wielkiej popularności. Najważniejsze dla nie jest to, by sama czuła się dobrze w tym, co robi. Jak powiedziała w rozmowie ze Sportowymi Faktami WP: Artysta nie tworzy dla pieniędzy, tylko dla sztuki mogącej oddziaływać na wyobraźnię

My życzymy Pani Ewie jeszcze większych sukcesów w biznesie i sztuce, którą darzy tak wielką sympatią i zaangażowaniem. 

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Bilan-Stoch (@ewabilanstoch)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ewa Bilan-Stoch (@ewabilanstoch)

 

Artykuły polecane przed redakcję Lelum: 

Źródło: Jastrzabpost.pl 

Poprzedni artykuł,,Onet” nieoficjalnie: ,,Większość dotychczasowych obostrzeń zostanie utrzymana”
Następny artykułNie żyje Kazio ze ,,Złomowiska PL”. ,,Odpowiadał, że on sobie poradzi i że nie chce pomocy”