Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Krzysztofa Rutkowskiego poinformowała o wyprowadzce. Za dwa tygodnie będzie po wszystkim
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.10.2022 23:37

Żona Krzysztofa Rutkowskiego poinformowała o wyprowadzce. Za dwa tygodnie będzie po wszystkim

żona Krzysztofa Rutkowskiego
fot. TRICOLORS/East News

Żona Krzysztofa Rutkowskiego właśnie przekazała radosną nowinę. Okazało się, że cała rodzina już niedługo spełni swoje wielkie marzenie i przeprowadzi się do nowego luksusowego domu. 

Maja Plich-Rutkowski właśnie oznajmiła, że odebrała klucze do nowego lokum, w którym już za jakiś czas zamieszka razem z mężem i dziećmi. Gwiazda zdradziła również, kiedy odbędzie się ostateczna przeprowadzka.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego odebrała klucze do nowego domu

Ukochana najpopularniejszego polskiego detektywa nagrała krótki filmik na swoje InstaStory, w którym wyznała, że już właśnie dzisiaj odebrała klucze do swojego nowego lokum. Maja zdradziła, że już niedługo cała jej rodzina spełni swoje największe marzenie i w końcu zamieszka w całkowicie nowym domu.

Co więcej, Maja Rutkowski postanowiła uchylić przed widzami rąbka tajemnicy i pokazała, jak wygląda jej ogród. Na zamieszczonych w social mediach nagraniach widzimy między innymi wiele rozłożystych drzew. Okazało się, że rodzina Krzysztofa Rutkowskiego nie będzie pierwszymi lokatorami tego miejsca. Wśród gałęzi można dostrzec obecnych bywalców – wiewiórki.

Celebrytka świetnie bawiła się, spacerując po ogrodzie i nagrywając jego dobrodziejstwa. Zaprezentowała również liczne grzyby, które rosną na terenie jej nowego ogródka. Mimo wszystko kobieta postanowiła potrzymać internautów w niepewności i do tej pory nie zdradziła, jak prezentuje się jej nowy dom.

Już odebraliśmy klucze, wkrótce wam pokaże, jak to wszystko wygląda – powiedziała na swoim profilu na Instagramie zachwycona.

Żona Krzysztofa Rutkowskiego szczerze o przeprowadzce

Przy okazji Maja Plich-Rutkowski ujawniła, kiedy wraz z mężem i dziećmi zamieszka w wymarzonym domu. Okazało się, że ostateczna przeprowadzka będzie mieć miejsce już za dwa tygodnie.

Ukochana byłego uczestnika programu „Taniec z Gwiazdami” pokazała także pierwsze dostawy przedmiotów niezbędnych do wystroju wnętrz. Pochwaliła się, że właśnie odebrała tapety, które już niedługo ozdobią ściany jej nowego gniazdka.

– Zobaczcie, właśnie podjechaliśmy, a  za dwa tygodnie będziemy się wprowadzać. Jeszcze w tym tygodniu będziemy kleić tapety. Będzie cudnie, będzie pięknie. Już nie mogę się doczekać – mówi podekscytowana żona Krzysztofa Rutkowskiego.

Zobacz zdjęcia:

Żona Krzysztofa Rutkowskiego
Żona Krzysztofa Rutkowskiego
żona Krzysztofa Rutkowskiego

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
  3. Dominika Gwit opublikowała komunikat ws. dziecka. Fani nigdy nie zobaczą jego twarzy i nie poznają imienia