Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Piotra Żyły znów atakuje. Padły mocne słowa
Martyna Cikacz
Martyna Cikacz 19.03.2018 18:40

Żona Piotra Żyły znów atakuje. Padły mocne słowa

Justyna Żyła
screen instagram.com pixabay.com

Żona Piotra Żyły ciągle wdaje się w niezbyt przyjemne wymiany postów, które publikuje na swoim instagramowym profilu. Wszystko przez złe relacje, które jakiś czas temu wdarły się w związek, od lat tworzony ze skoczkiem. Od tego czasu wszyscy jesteśmy świadkami małżeńskich przepychanek pary.

Rozpad małżeństwa czołowego skoczka narciarskiego to od kilku tygodni najbardziej medialny temat. Całą burzę rozpętała jego żona, która umieściła smutny wpis na swoim profilu, by później za namową najbliższych go usunąć. Sportowiec postanowił odnieść się do całej sytuacji i komentując sprawę, zaprzeczył oskarżeniom żony. Pisaliśmy o tym tutaj.

Żona Piotra Żyły odpowiada na zaczepki

Justyna Żyła jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Wczoraj na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, które wywołało wśród jej obserwatorów zaciętą dyskusję. Fani Piotra zarzucili jej, że zamiast wstawiać zdjęcia burgera, powinna pogratulować mężowi kolejnego osiągnięcia sportowego, którym jest zajęcie drugiego miejsca w konkursie drużynowym na skoczni w Vikersund.

Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz… – napisała internautka.

Nie musiała jednak długo czekać na komentarz z odpowiedzią, ponieważ Justyna od razu interweniowała.

Piernik do wiatraka. Pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą. Sorry za prywatę, ale moje dzieci w szkle nie gustują (…) Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest – odpowiedziała na zarzuty żona Żyły.

Myślicie, że faktycznie tym zdjęciem zasłużyła sobie na atak internautów?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Hipnoza TVN doczekała się parodii. Abstrachuje zaorali
  2. Anna Lewandowska się rozebrała! Zobacz gorącą sesję zdjęciową
  3. Gessler puściły nerwy! Wyleci z TVN? Jest komentarz

Źródło: przeambitni.pl