Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Żona Rutkowskiego pokazała, jak teraz wygląda jej mąż. Internauci nie dowierzają. „Przesada”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 26.07.2022 11:37

Żona Rutkowskiego pokazała, jak teraz wygląda jej mąż. Internauci nie dowierzają. „Przesada”

Krzysztof Rutkowski
Fot. instagram.com/detektywkrzysztofrutkowski

Krzysztof Rutkowski to jedna z najbardziej ikonicznych postaci polskiego show-biznesu. Trudno uwierzyć, że znany śledczy w tym roku skończył 62 lata. I choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że czas się dla niego zatrzymał, internauci zwrócili ostatnio uwagę na pewne zmiany. Żona Rutkowskiego pokazała, jak teraz wygląda jej mąż, fani byli bezlitośni. 

Krzysztof Rutkowski od ponad 30 lat prowadzi dość szeroko zakrojoną działalność detektywistyczną. Popularności dodają mu także liczne wypowiedzi w bieżących sprawach. Jakiś czas temu zaangażował się w aferę podsłuchową związaną z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Nie przeszedł także obojętnie obok konfliktu pomiędzy Joanną Opozdą i Antkiem Królikowskim.

Teraz wokół słynnego śledczego znów zrobiło się zamieszanie. Żona Rutkowskiego podzieliła się rodzinną fotografią, a internauci nie mogli powstrzymać się od komentarzy. Ich uwagę zwrócił wygląd detektywa.

Żona Rutkowskiego pokazała rodzinne zdjęcie. Reakcja fanów była zaskakująca

Choć detektyw słynie z nietuzinkowego stylu bycia, bezpośrednich komentarzy i często zaskakujących zachowań, chyba nikt nie ma wątpliwości, że jego najbardziej charakterystyczną cechą jest wygląd. W środku nocy, wyrwani ze snu — zawsze będziemy w stanie rozpoznać specyficzną fryzurę i ubiór Krzysztofa Rutkowskiego.

Wydaje się, że przez te wszystkie lata wykreował samego siebie na prawdziwego twardziela, jakby żywcem wyjętego z komiksów o ściganiu przestępców i pomaganiu potrzebującym. Nawet teraz, kiedy „bohater” przekroczył sześćdziesiątkę, jego stylizacja nie uległa zmianie.

A przynajmniej tak się wydawało. Jednak ostatnio na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zdecydowanie podzieliło fanów. Tym razem rodzinną fotografią podzieliła się żona Rutkowskiego. Maja pokazała rozczulający kadr, przedstawiający ojca z synem. Na twarzy seniora i juniora gościły promienne uśmiechy, jednak nie wszystkim internautom podobał się ten obrazek.

Słynny detektyw przesadził? Żona Rutkowskiego pokazała rodzinne zdjęcie. Internauci nie mieli litości

Pod wpisem spłynęły komentarze. Wiele z nich wskazywało, że Krzysztof Rutkowski… przesadził z zabiegami stylizacyjnymi. Kultowa, „kanciasta” fryzura zdaniem niektórych powinna odejść do lamusa, inni zwracali uwagę na jego opaloną, gładką twarz i perfekcyjne zęby.

[…] jak ty wyglądasz – czytamy pod zdjęciem.

Krzysztof senior stał się już karykaturą samego siebie. 

Zaraz pojawiły się jednak głosy broniące detektywa i jego stylizacji.

Stał się, nie stał karykaturą… Jeśli jemu jest tak dobrze i dobrze się z tym czuje, jego sprawa. Ludzie, dystans, bo inaczej wszyscy zginiemy.

– W mojej ocenie również jest przesada z nakładkami na zęby, medycyną estetyczną oraz czymś, co „opala” twarz, ale proszę was […] Jeśli pan Krzysztof dobrze się czuje i podoba się swojej kobiecie, to niech tak pozostanie! 

I rzeczywiście, wygląda na to, że ani Mai, ani też juniorowi nie przeszkadza osobliwy urok głowy rodziny. Żona Rutkowskiego zawsze wiernie stoi u boku męża, a z jego wypowiedzi wiemy, że i on wspiera ukochaną i dba, by nie nudziła się u jego boku.

Żona Rutkowskiego Krzysztof Rutkowski
Żona Rutkowskiego Krzysztof Rutkowski
Żona Rutkowskiego Krzysztof Rutkowski
Żona Rutkowskiego Krzysztof Rutkowski

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Krzysztof Rutkowski komentuje sprawę Królikowskiego i Opozdy. Wiedział o ich problemach
  2. „M jak miłość”: Rodzice 7-letniej Hani też grają w tym samym serialu. Zaskakujące, czyją córką jest dziewczynka 
  3. Karolina Pisarek zdradziła, ile dostała w kopercie z okazji ślubu. Przelewy były na jeszcze większe sumy