Dzisiaj mogliśmy oglądać kolejny odcinek kultowego show „Taniec z Gwiazdami”. Uczestnicy mieli szansę zaprosić na scenę swoich najbliższych, którzy wystąpili razem z nimi i ich partnerami. Wiesław Nowobilski zatańczył z Janją Lesar i swoją żoną Basią.

Podczas dzisiejszego wydania tanecznego formatu Polsatu nie zabrakło wrażeń. Uczestnicy zaprosili na parkiet swoich bliskich, którzy choć raz mieli okazję przeżyć te same emocje co konkurujące ze sobą gwiazdy.

Tego wyjątkowego dnia Wiesław Nowobilski świętuje swoje 53. urodziny. Z tej okazji zdecydował się wystąpić na scenie nie tylko u boku swojej trenerki Janji Lesar. Kierownik budowy z programu „Nasz nowy dom” zatańczył również ze swoją ukochaną małżonką.

„Taniec z Gwiazdami”: Żona Wiesława Nowobilskiego zjawiła się na parkiecie

Siódmy odcinek programu „Taniec z Gwiazdami” zaskoczył telewidzów nieoczekiwanym zwrotem akcji. W poniedziałkowy wieczór na parkiecie show Polsatu zaprezentowały się nie tylko gwiazdy i ich taneczni trenerzy, ale także tajemniczy goście.

Każdy uczestnik mógł zaprosić na scenę swoją bliską osobę, aby towarzyszyła mu i razem z nim zaprezentowała swoje umiejętności przed jurorami. Wiesław Nowobilski postanowił więc zatańczyć u boku swojej ukochanej małżonki Basi.

Para ma za sobą bardzo długi staż małżeński, żyją ze sobą już wiele lat i mimo upływu czasu, wciąż świetnie się dogadują. Jak widać, nie tylko w życiu potrafią znaleźć wspólny rytm, ale również na parkiecie, czym pochwalili się w poniedziałkowy wieczór widzom Polsatu.

Wiesław Nowobilski świętował dziś 53. urodziny w programie „Taniec z Gwiazdami”

Być może decyzja kierownika budowy z programu „Nasz nowy dom” o tym, aby na scenie gościć swoją żonę, wynikała z faktu, że gwiazdor świętuje dziś swoje 53. urodziny. Nic więc dziwnego, że ten wyjątkowy wieczór postanowił dzielić nie tylko z Janją Lesar, ale również ukochaną Barbarą.

Trójka zaprezentowała się na scenie, tańcząc do kultowej piosenki Urszuli „Konik na biegunach”. Nie da się ukryć, że ich taniec bardzo przypadł do gustu internautom, którzy nagrodzili ich wieloma komplementami i miłymi słowami w komentarzach. Oczywiście, wśród wpisów nie zabrakło również urodzinowych życzeń dla Wiesława Nowobilskiego.

Zobacz fragment występu:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

      1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
      2. Na co pomaga neo-angin? Sprawdź
      3. Wystąpił w pierwszej edycji Big Brothera, dziś ma 54 lata. Kiedy mówi, gdzie pracuje, ludzie myślą, że to żart

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.