Danuta Martyniuk, żona Zenka Martyniuka przeszła ostatnio spektakularną metamorfozę. Schudła 15 kilogramów i na kolejnych zdjęciach zdaje się rozkwitać coraz bardziej. Jej najnowsza stylizacja robi wrażenie.

Martyniukowie pobrali się 33 lata temu. Od tamtego czasu są nierozłączni, a Zenek zadedykował ukochanej wiele piosenek, w których śpiewał o uczuciach, jak „Sonet dla miłości”. Doczekali się syna Daniela, który z kolei w 2019 przywitał na świecie córeczkę Laurę.

Danuta Martyniuk coraz szczuplejsza – żona Zenka Martyniuka pokazała się na weselu

Media donoszą, że Danuta bawiła się niedawno wraz z synem Danielem i jego nową partnerką Faustyną na weselu swojego chrześniaka. Na imprezie naprawdę zachwycała liliową stylizacją, podkreślającą figurę.

Do tej pory kobieta żyła spokojnie w cieniu swojego męża. Od czasu, kiedy postanowiła zmienić swój wygląd, nie narzeka na brak zainteresowania prasy. Pojawiła się nawet w programie „Pytanie na śniadanie”, w którym opowiedziała o swojej pracy nad sylwetką.

Wysiłek zdecydowanie daje efekty. Na zdjęciu z wesela Danuta przyciąga wzrok. Założyła dopasowaną do ciała sukienkę przed kolano o asymetrycznym kroju, podkreślającym ramiona i szyję. Biodra ozdabia delikatna falbanka.

Pastelowy, liliowy odcień stroju idealnie pasuje do wesołej okazji, jaką jest ślub. Całość stylizacji dopełniał delikatny makijaż oraz dodatki ze złotymi akcentami – sandałki na szpilce i torebka z błyszczącym łańcuszkiem.

Danuta Martyniuk o odchudzaniu

W rozmowie z dziennikarzami „Pytania na śniadanie” żona Martyniuka wyznała, że proces odchudzania był czasochłonny i wymagał wielu wyrzeczeń. Kobieta musiała zrezygnować z ulubionych słodyczy, jak czekolada i ciasta.

Jasne pieczywo zastąpiła ciemnym oraz pilnowała regularnych ćwiczeń fizycznych. Nie ukrywa też, że cieszą ją pozytywne komentarze dotyczące jej wyglądu, które widzi w internecie.

Nareszcie miłe komentarze na mój temat. Wcześniej były bardzo niepochlebne, na przykład, że wyglądam jak mama Zenka. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało – wyznała w wywiadzie.

Zobacz zdjęcie:

Opublikowany przez Danutę Martyniuk Sobota, 25 czerwca 2022

Źródło: Pytanie na śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Tomasz Kammel rozpoczął intensywne treningi i przeszedł metamorfozę. Pochwalił się wielką zmianą
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?