Nie żyje popularny tancerz Żora Korolyov. Choreograf ukraińskiego pochodzenia osierocił swoją 10-letnią córeczkę Sonię. Dziewczynka odziedziczyła po tacie talent i pasję do tańca.

21 grudnia 2021 zmarł znany tancerz Żora Korolyov. Informacje o śmierci gwiazdora potwierdziła jego ukochana Ewelina Bator. Mężczyzna zostawił 10-letnią córeczkę.

Żora Korolyov osierocił 10-letnią córkę

Żora Korolyov zasłynął dzięki udziałowi w show „Taniec z Gwiazdami”, w którym trenował z takimi celebrytami jak Dominika Gwit, Karolina Gorczyca czy Kasia Cerekwicka. Tancerz pojawiał się także w filmach i serialach, występując w takich produkcjach jak „Niania”, „Ojciec Mateusz” czy „Kochaj i tańcz”. Żora Korolyov zmarł nagle 21 grudnia w wieku 34 lat. Oficjalną przyczyną śmierci choreografa ma być zapalenie mięśnia sercowego.

Informację o śmierci tancerza potwierdziła za pomocą wpisu na Instagramie jego partnerka Ewelina Bator. Przed związkiem z aktorką gwiazdor związany był z Anną Kuznecovą, a owocem ich małżeństwa jest 10-letnia córka Sonia Sophia. Córeczka od razu poszła w ślady taty i odziedziczyła po nim talent do tańca.

Córka zmarłego tancerza zaliczyła swój debiut na scenie w 2015 roku w musicalu „Mamma Mia” na deskach teatru Roma. Żora Korolyov nie krył dumy z powodu występu swojego dziecka.

– Dzisiaj jest bardzo ważny dzień dla mnie. Moja córka po raz pierwszy zatańczy na deskach teatru Roma. W tej chwili ma próbę generalną, a rodzice czekają na występ. Jestem bardzo dumny i nie mogę się doczekać — napisał Żora Korolyov w dniu premiery spektaklu Sonii

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilny komunikat Edwarda Miszczaka. Chodzi o TVN, widzowie zamarli
    2. Eurowizja Junior: Kim są rodzice Sary? Prawda o jej ojcu może zaskoczyć
    3. Eurowizja: Widzowie zastygli w bezruchu. Niewiarygodne, co wydarzyło się podczas występu Polki

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.