Finał serialu „M jak miłość” pozostawił fanów wątku Magdy i Andrzeja z wieloma pytaniami. Czy para ma jeszcze szansę na uratowanie związku? Niestety, nie mamy dla was dobrych informacji.

Właśnie ujawniono, co wydarzy się po wakacjach między Magdą (Anna Mucha) a Andrzejem (Krystian Wieczorek). Czy małżeństwo Budzyńskich nie przetrwa romansu mężczyzny z Julią (Marta Chodorowska)?

„M jak miłość”: co z Magdą i Andrzejem?

Ostatnio wyjaśnialiśmy, jak potężną bombą zakończył się ostatni sezon serialu. W finałowym odcinku, wyemitowanym 31 maja, niemal doszło do spotkania Magdy Budzyńskiej i Julii, która jest w ciąży.

Budzyńska przeżyła już jedną zdradę ukochanego, kiedy zdradził ją Aleksander Chodakowski. W ostatnim odcinku Magda wyznała Kindze, że nie poradziłaby sobie z kolejnym zranieniem.

Właśnie wydało się, co czeka bohaterkę po wakacjach. Pierwszy odcinek nowej serii zaplanowany jest na 5 września. Część widzów może być załamana na wieść, że Magda nie wybaczy Andrzejowi.

Kobieta, załamana kolejną zdradą, ucieknie do Grabiny, gdzie będzie ją wspierać jedynie syn Maciej (Franciszek Przanowski). Chłopak będzie z troską i empatią wspierać skrzywdzoną mamę. Przyjedzie tam Andrzej, a wtedy usłyszy ostateczne warunki.

Dzieje się! Po prostu… Ale już powiedziałam Budzyńskiemu co ja na ten temat myślę. Powiedziałam, jak ta sytuacja ma teraz wyglądać. Złożył pewne obietnice. Nie wiem, czy dotrzyma, czy nie – wyznała Mucha w relacji z planu zdjęciowego na Instagramie.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rodzinka.pl”. Kacper Boski już tak nie wygląda. Mateusz Pawłowski kończy 18 lat! [GALERIA]
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Miał być ślub, nagle wszystko się zmieniło. Ewa Kasprzyk przekazała wieści dot. swojego życia