Lelum.pl

Screen/pepco.pl

Zostały tylko dwa dni. Kapitalna oferta w Pepco skradła serca Polaków, mamy listę najlepszych produktów

22 Listopada 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Sieć sklepów Pepco wchodzi w końcówkę listopada z przytupem oraz świątecznym klimatem. Tylko przez najbliższe dwa dni można jeszcze nabyć produkty kuchenne oraz przybory świąteczne w wyjątkowych cenach. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Sieć sklepów Pepco wchodzi w końcówkę listopada z przytupem oraz świątecznym klimatem. Tylko przez najbliższe dwa dni można jeszcze nabyć produkty kuchenne oraz przybory świąteczne w wyjątkowych cenach. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.

Powoli zaczynamy wchodzić w przedświąteczny okres zakupowy, co można odczuć, wchodząc do wielu sklepów. Pepco wie, jak zadbać o swoich klientów, a w tym roku przygotowali coś naprawdę wyjątkowego.

Pepco z ofertą kuchenną oraz świąteczną

Pierwszym miejscem w domu, które przychodzi wielu ludziom na myśl odnośnie świąt Bożego Narodzenia jest kuchnia. Przedstawiciele Pepco doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że w ruch idą wówczas rozmaite przybory kuchenne, zatem zadbali, by ich klientom niczego nie zabrakło.

Jeszcze przez najbliższe dwa dni można nabyć w wyjątkowej cenie komplet przyborów kuchennych, składających się z łyżki szumówki, łopatki oraz trzepaczki za jedyne 20 zł. W sklepach czekają na nabywców także patelnie do naleśników o średnicy 26 cm, które kosztują 35 zł.

Nieco droższa, jednak równie praktyczna jest zwykła patelnia, stworzona z myślą o długotrwałości i odporności na zarysowania. Jej średnica wynosi 30 cm, a koszt to 60 zł. Co więcej, na półkach sklepów znajdziemy także stalowe miski o średnicach 20 cm (10 zł) i 24 cm (12 zł). Można kupić również deskę do serwowania za 40 zł.

Zważywszy na fakt, że święta Bożego Narodzenia są coraz bliżej, to w Pepco czekają na klientów rozmaite świece zapachowe w cenie 20 zł oraz zwykłe świece w kształcie bombki za jedyne 17 zł. Jednak warto pokusić się również o pełne zestawy zapachowe. Najtańszy dostaniemy za 10 zł, najdroższy za 20 zł. Powtarzamy – oferta kończy się za dwa dni.

Zobacz zdjęcie:

pepco

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Właśnie się dowiedzieliśmy, muzyk odszedł na zawsze. Miał 49 lat
  2. Policja w nocy opublikowała nagranie z granicy. Wystarczyło 29 sekund
  3. Nie mieści się w głowie, co zrobiło TVP tuż po informacji o zatrzymaniu Tuska

Tagi:

Podobne artykuły

Dom

Znamy cenę za pączki w Biedronce w tłusty czwartek. Szynka 2,99 zł, sok 1,57 zł i inne promocje
Czytaj więcej >

Dom

Nadzwyczajne okazje w Pepco. Każda kobieta czym prędzej będzie chciała kupić 5 produktów
Czytaj więcej >

Dom

Dzisiaj zaczęły się zaskakujące promocje w Biedronce. Podajemy, co można taniej kupić
Czytaj więcej >

Dom

Biedronka rusza z wielkimi promocjami wraz z początkiem tygodnia. Cena mięsa i ryb znacznie obniżona
Czytaj więcej >

Dom

Okazje tygodnia w Biedronce. Garnki, czajniki, patelnie i wiele innych w hitowych cenach
Czytaj więcej >

Dom

Jutro będą imponujące promocje w Biedronce
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​[email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]