Kirill Tereshin to młody Rosjanin, który pod koniec 2017 zasłyną swoim wyglądem. Ulubioną bajką Kirll był prawdopodobnie Popeye, można odnieść wrażenie, że właśnie do tej postaci bardzo chciał się upodobnić. 

21-latek nie chciał wyrzeźbić sobie ciała i zbudować mięśni poprzez klasyczne ćwiczenia. Chłopak wybrał drogę na skróty, postanowił zafundować sobie zastrzyk z syntholu. To nielegalna substancja zwiększająca masę mięśniową.

Obwód jego bicepsów zwiększył się przez 2 miesiące o 25 cm! Chłopak wygląda komicznie. 

ZOBACZ TEŻ: Chirurg zrobił jej KWADRATOWE PIERSI. Blogerka załamana [FOTO]

Nielegalna substacja

https://www.instagram.com/p/Bbyny0aBrjE/?hl=pl&taken-by=slac_cer_

W rozmowie z Daily Star Kirill Tereshin wyznał:

– Żeby uzyskać taki efekt musisz wstrzyknąć sobie kilka litrów tej substancji. Po pierwszym podaniu dostałem 40 stopni gorączki, leżałem w łóżku, myślałem, że umrę. Ale potem dolegliwości ustąpiły.

Mimo że internauci śmieją się z chłopaka, że wygląda jak Popeye, jest on zadowolony ze swojego wyglądu. Ostatnio znalazł dziewczynę, której podobają się jego kształty- zostali parą.

ZOBACZ TEŻ: Szokujący challenge. Wciągają prezerwatywę nosem, wyciągają ustami

Kirill nie ukrywa, że to właśnie kobiety były powodem wstrzyknięcia sobie syntholu. Mimo dobrego samopoczucie, chłopaka, lekarze ostrzegają, że jego bicepsy, które w obwodzie mają ponad 60 cm, w końcu spowodują uszczerbek na zdrowiu. 

źródło:papilot.pl

https://www.instagram.com/p/BbdJR4nhBeO/?hl=pl&taken-by=slac_cer_

ładowanie...

Zobacz również