Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Znana aktorka pokazała się z 20 lat młodszym partnerem. 53-latka przez wiele lat związana była ze znanym reżyserem
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 01.11.2019 11:27

Znana aktorka pokazała się z 20 lat młodszym partnerem. 53-latka przez wiele lat związana była ze znanym reżyserem

Mężczyźni
Fot.pexels.com

Związek znanej aktorki z 20 lat młodszym mężczyzną to jeden z najgorętszych tematów ostatnich dni. 53-letnia gwiazda zdradziła magazynowi Harper’s Bazaar szczegóły swojego nowego związku; wcześniej przez kilkanaście lat była związana z cenionym reżyserem.

Rozstanie brytyjskiej aktorki ze słynnym reżyserem zaskoczyło mocno fanów twórczości pary. Związek trwał 13 lat i zaowocował dwójką dzieci. Teraz 53-letnia aktorka przedstawiła swoją nową miłość – 20 lat młodszego partnera.

Nowy związek aktorki

W 2001 roku rozpoczął się związek Heleny Bonham Carter z amerykańskim reżyserem Timem Burtonem, który zostawił ślad na historii kinematografii. Para często pracowała razem i stworzyła wiele niezapomnianych filmów. Mimo tego, że nigdy nie pobrali się to uchodzili za jeden z najbardziej zgranych duetów w Hollywood.

W 2014 roku ku rozpaczy fanów para ogłosiła rozstanie. Cztery lata później aktorka odnalazła nową, ekscytującą miłość – związała się z młodszym od siebie mężczyzną. Rye Dag Holmboe, nowy partner Heleny Bonham Carter ma 32 lata, jest pisarzem i wykładowcą akademickim.

helena bonham-carter związek

Helena Bonham Carter o młodszym partnerze

Dotychczas Helena Bonham Carter pilnie strzegła swojej prywatności. Tym razem jednak uchyliła rąbka tajemnicy i jej nowy związek stał się tematem rozmowy z brytyjskim wydaniem Harper’s Bazaar.

Rozstajesz się z kimś, rozpaczasz, rozpaczanie staje się nudne i w końcu idziesz dalej. Jestem bardzo szczęśliwa z kimś innym – wyznała gwiazda. – To dało trochę nieoczekiwanej magii w moim życiu.

Helena Bonham Carter opowiedziała również o„włochatym dziecku”, którym zajmuje się ze swoim nowym partnerem, czyli o terierze tybetańskim wabiącym się Pablo.

związek Helena Bonham Carter
związek

Aktorka i wykładowca wyglądają na naprawdę szczęśliwych

ZOBACZ TEŻ:

  1. Początek 2020 roku uderzy po kieszeni. Ceny kluczowych towarów wystrzelą
  2. Horoskop na Halloween. Mroczna postać, która najlepiej pasuje do twojej osobowości
  3. Siostry wyłudzały pieniądze od bogaczy. Uwodziły ich i okradały
  4. Michał Piróg od lat walczy o prawa zwierząt. Internautka wytknęła mu jeden błąd, to musiało boleć
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne