Związek uwielbianego muzyka zakończył się przez romans z fanką. Specjalnie dla niej przeprowadził się do innego kraju, dzięki czemu może unikać żony. Gwiazdor wzdycha do dużo młodszej kobiety, która miała go na oku już od wielu lat. Jeździła z nimi w trasy od 10 lat – pisze Mirror. W tle pojawiają się ogromne pieniądze, o które może walczyć była ukochana.

Bruce Dickinson planuje rozwód? Po 29-latach małżeństwa wokalista rzucił matkę trójki swoich dzieci i rozpoczął związek ze swoją fanką. Kobieta starała się o to od wielu lat i w końcu dopięła swego. Namówiła muzyka na przeprowadzkę do Paryża, aby unikać kontaktów z jego rodziną. 

Bruce Dickinson: nowy związek

Według doniesień zagranicznych mediów wokalista Iron Maiden rozstał się z żoną jeszcze w ubiegłym roku, ale robił wszystko, aby informacja nie przedostała się do mediów. Jeśli dojdzie do rozwodu, matka jego dzieci Paddy Bowden może zgarnąć sporą część z majątku wycenianego na 90 milionów funtów. Najprawdopodobniej dlatego mężczyzna nie złożył jeszcze papierów rozwodowych.

związek
fot. screen YouTube METAL VIDEOS ARCHIVE

Gwiazdor nie mieszka już w Wielkiej Brytanii i wraz ze swoją fanką przybywa we Francji. Jego żona z kolei wyjechała do RPA, aby nie konfrontować się z mediami. To ona trwała przy muzyku, gdy kilka lat temu zmagał się z rakiem gardła.

Z kim jest Bruce Dickinson?

Bruce Dickinson jest z Leaną Dolci, instruktorką fitnessu, absolwentką historii i dziennikarką. Kobieta od dawna wzdychała do 15 lat starszego muzyka. Jeździła na niemal wszystkie koncerty Iron Maiden i miała nadzieję, że wkrótce zwróci na siebie uwagę Dickinsona. Jej marzenie się spełniło, w końcu udało jej się rozbić małżeństwo gwiazdora.

Jeśli w końcu dojdzie do rozwodu, Leana ma szansę zostać trzecią żoną muzyka. Po raz pierwszy wziął ślub w 1983 roku. Małżeństwo przetrwało zaledwie cztery lata, a następie Bruce Dickinson związał się z Paddy, matką swoich dzieci. To ona wspierała go podczas chemioterapii i skomplikowanych operacji. Choć wielokrotnie mówił o tym, że jest jej niezmiernie wdzięczny, to po niemal 30 latach zachwyciła go inna kobieta.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Uwielbiany aktor był ciężko chory. Przez lata nie miał o tym pojęcia, diagnoza go przeraziła
  3. Roksana Węgiel znów zakochana? Wielbiciele zasypują ją pytaniami o nową miłość
  4. Syn Magdy Gessler opublikował zdjęcie z tatą. „Jesteś odbiciem lustrzanym”
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Poprzedni artykułPanna młoda zapamięta swój ślub do końca życia. Druhny w okrutny sposób zepsuły jej zdjęcie ślubne
Następny artykułNie żyje legendarny polski muzyk. Odszedł po długiej i ciężkiej chorobie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.