Związek Barbary Kurdej-Szatan przechodzi poważny kryzys? Od dłuższego czasu media spekulują o problemach w małżeństwie znanej aktorki. Jej partner miał mieć dość tego, co sprawia jej największą radość. Najnowsze zdjęcia nie pozostawiają już żadnych złudzeń, fani poznali całą prawdę.

Pomimo ogromnej ilości pracy Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie narzekała na relacje z rodziną. W sieci pojawiły się jednak pewne podejrzenia, które zasmuciły fanów lubianej pary. Wieloletni związek miał zmierzać ku końcowi. Jaka jest rzeczywistość? Wszystko stało się jasne dzięki kilku fotografiom.

Związek Barbary i Rafała Kurdej-Szatan przechodzi kryzys?

Kryzys w związku Barbary Kurdej-Szatan i jej męża miał być spowodowany pracą aktorki i zazdrością męża o jej kolejne sukcesy. Rafał Szatan mieć nie radzić sobie z tym, że jego kariera nie jest tak spektakularna i że wciąż znajduje się w cieniu sławnej żony. Nie mógł fakt, że jakiś czas temu pojawił się u jej boku w M jak miłość.

związek
instagram.com/kurdejszatan

Fani byli pełni obaw i nie wyobrażali sobie, że ich ulubiona para miałaby się rozstać. Teraz na profilu aktorki pojawiły się zdjęcia, które są najlepszą odpowiedzią na całe zamieszanie. Gwiazda opublikowała fotografie, dzięki którym stało się jasne, że jej związek ma się dobrze i nie ma mowy o żadnym rozstaniu.

Kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan?

Mąż Barbary Kurdej-Szatan jest wokalistą, byłym członkiem zespołu RH+. Wiele lat temu brał udział w The Voice of Poland i X Factor oraz w Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie ostatecznie zajął drugie miejsce. Ukończył studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Z gwiazdą M jak miłość ożenił się w 2011 roku, mają 7-letnią córkę Hanię.

związek
instagram.com/kurdejszatan

Rafał Szatan również był jednym z uczestników obecnej Tańca z gwiazdami, ale odpadł na początkowym etapie show. Poza niewielką rolą w M jak miłość wystąpił też w Ojcu Mateuszu i Małym Grand Hotelu oraz nagrał piosenkę do serialu W rytmie serca. Pracuje w Teatrze Muzycznym w Gdyni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Tomasz Kammel również odejdzie z „Pytania na śniadanie”? Media donoszą przykre informacje
  3. Poród Joanny Krupy. Gwiazda rodziła w luksusach, zapłaciła za to fortunę
  4. 70-letni aktor zostanie ojcem. 33 lata młodsza partnerka jest w ciąży
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułJak zrobić kotylion? Instrukcja krok po kroku
Następny artykułŻona uwielbianego aktora biła go, gdy był chory. Przez lata walczył z rakiem
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.