Związek Lary Gessler budzi coraz to większe emocje wśród internautów. Mężczyzna, z którym spotyka się córka Magdy Gessler opublikował odważne zdjęcie na Instagramie. Na fotce para leżakuje razem w łóżku. Wyglądają, jakby nie mieli na sobie ubrań.

Lara Gessler na dobre zadomowiła się w polskim show-biznesie. Córka najpopularniejszej restauratorki powoli odcina pępowinę i sama zaczyna żyć swoim medialnym życiem. Niedawno było głośno o jej rozwodzie, jaki wzięła zaledwie po 1,5 roku małżeństwa. Teraz w jej życiu pojawił się nowy mężczyzna, z którym tworzy szczęśliwy związek. Jej ukochany właśnie pokazał intymne zdjęcie z łóżka. 

Nowy związek Lary Gessler

Lara Gessler dwa lata temu wyszła za mąż za Pawła Rucza, barmana. Ich związek nie przetrwał dość krótkiej próby czasu, bowiem para 1,5 roku po ślubie rozwiodła się. Na nowy związek Lary Gessler nie trzeba było długo czekać. Już kilka miesięcy temu plotkowano, że pustka w jej sercu już od jakiegoś czasu jest wypełniona.

W ubiegły piątek Lara Gessler zdecydowała się ogłosić światu swój nowy związek i przedstawiła swojego partnera mediom na balu stacji TVN. Jednak to nie zdjęcia ze ścianki robią największą furorę w Internecie. Partner gwiazdy zamieścił na swoim Instastory screen wiadomości, na którym widzimy zdjęcie Lary i jej partnera w łóżku. Domniemamy, że ubrania również znajdowały się poza łożem.

Zdjęcia Lary Gessler i jej partnera z łóżka, zobaczysz na dole, w galerii, pod artykułem. 

Kim jest partner Magdy Gessler?

Partnerem Lary Gessler jest Piotr Szeląg. To uznany warszawski prawnik, a dokładnie radca prawny. Na co dzień pracuje w spółce z dwiema innymi osobami w kancelarii prawnej. Swoje wykształcenie zdobył na prestiżowym Uniwersytecie Warszawskim. 

U boku Lary Gessler Piotr Szeląg był widywany jeszcze, gdy ta formalnie była w związku małżeńskim ze swoim byłym mężem. Plotkowano, że para spotyka się już od początku roku, jednak dopiero podczas wrześniowego Balu Fundacji TVN zdecydowali się pokazać publicznie. Co ciekawe portal JastrząbPost podaje, że partner Lary Gessler był związany z aktorką serialu Na Wspólnej, z którą ma dziecko. Domyślacie się którą?

Zobacz zdjęcia Lary Gessler i jej nowego partnera:

związek
instagram.com/piotr.szelag

Lara Gessler z partnerem w łóżku. 

związek
instagram.com/lara_gessler

Para po raz pierwszy pokazała się razem na balu stacji TVN.

związek
instagram.com/lara_gessler

Partner Lary Gessler jest radcą prawnym. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaprosił ubogiego do baru. Na miejsce przyjechała policja
  2. Małżeństwo Kasi Cichopek i Marcina Hakiela wisiało na włosku? Pokonali poważny kryzys
  3. Julia Wieniawa odpowiada Krystynie Pawłowicz. „Należy współczuć takiej osobie”
  4. Dieta Iwony Węgrowskiej działa cuda. Piosenkarka pokazała zdjęcie w bikini, wygląda zjawiskowo
  5. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia nie zauważył, co ma na podeszwie buta
  6. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała