Związek pewnej pary trwał krótko, ale to, co ich łączyło, przetrwało całe dekady. Wojna rozdzieliła partnerów, ale byli w sobie tak szaleńczo zakochani, że choć założyli rodziny, nigdy o sobie nie zapomnieli. Ponownie spotkali się dopiero po 75 latach. Wspólnie spędzony czas był magiczny z kilku powodów. Historia wzrusza do łez.

Żołnierz z USA w trakcie drugiej wojny światowej został skierowany do Francji. Tam przeżył związek, o którym nigdy nie mógł zapomnieć. Kobieta, z którą spędził wiele pięknych chwil, również zawsze nosiła go w sercu. Przez przypadek pewnego dnia w domu mężczyzny wydarzyło się coś, co sprawiło, że ich drogi znowu się połączyły.

Związek nie przetrwał wojny

K.T. Robbins jest weteranem, który jakiś czas temu stracił żonę. Nigdy nie mieli dzieci, ale byli bardzo blisko ze swoimi sąsiadami. Gdy ci pomagali mężczyźnie uporządkować stare rzeczy, jedna z sąsiadek znalazła zdjęcie tajemniczej kobiety. W ciągu jednej chwili wszystkie wspomnienia Ribbinsa odżyły. Wyznał wtedy, że nikomu o tym nie mówił, ale podczas pobytu we Francji poznał Jeannine, swoją wielką miłość.

związek
fot. Linda Tosh

Kiedy Robbins stacjonował we Francji, pomagał w lokalnej piekarni. Właśnie tam poznał kobietę, z którą spędzał mnóstwo czasu. Niestety, pewnego dnia żołnierz musiał wracać do kraju, a Jeannine nie mogła jechać z nim. To, co ich połączyło, okazało się nieśmiertelne.

Wielka miłość połączyła ich na nowo

Lata mijały, a oni w końcu ułożyli sobie życie. Choć Jeannine przez kilka lat miała nadzieję, że uda jej się odnowić kontakt z ukochanym, to po pewnym czasie wyszła za mąż i urodziła dzieci. Ona również nikomu nie mówiła o tym, co przeżyła w czasie wojny, jednak myślami często wracała do chwil spędzonych z dawnym ukochanym. Kiedy sąsiadka Robbinsa poznała poruszającą historię, postanowiła sprawdzić, czy Jeannine żyje.

związek
fot. Linda Tosh

Kobieta zgłosiła się do organizacji pomagającej weteranom i po pewnym czasie dowiedziała się, że Jeannine przebywa w domu opieki. Robbins mógł do niej polecieć. Gdy spotkali się po 75-letniej rozłące, nie mogli powstrzymać łez. Ich miłość wielka przetrwała te wszystkie lata. Już pierwszego dnia odbyli wyjątkowy spacer ulicami, którymi kiedyś chadzali każdego dnia. Stanęli w miejscu, gdzie lata temu znajdowała się piekarnia i postanowili, że od tej chwili nie mogą spędzić ani jednego dnia osobno.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Test ciążowy na sprzedaż. Polki coraz częściej kupują testy z pozytywnym wynikiem
  3. Tata niesłyszącej panny młodej zrobił dla niej coś niezwykłego. Kobieta momentalnie się rozpłakała
  4. Robisz zakupy w Sephorze? Jeśli zauważysz dwa kolory koszyków, ma znaczenie, który z nich wybierzesz
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
Poprzedni artykułKot uratował chłopca, który otarł się o śmierć. Wszystko zarejestrowała kamera
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan pochwaliła się niezwykłym talentem męża. Uwagę fanów przykuł jednak inny szczegół
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.