Związek Martyny Wojciechowskiej przez długi czas był sekretem kochanków. Choć para unika rozgłosu, partner Martyny Wojciechowskiej postanowił uchylić rąbka tajemnicy. Zdradził naprawdę sporo!

Kiedy sławne osoby wchodzą we wspólną, romantyczną relację mają do obrania dwie drogi. Jedni nagłaśniają swoją miłość, udzielają licznych wywiadów i chętnie bywają na branżowych imprezach, by obwieścić związek całemu światu, drudzy natomiast stronią od błysku fleszy, plotkarskich portali i medialnych wypowiedzi – tak jak Martyna Wojciechowska. Nie oznacza to jednak, że jej partner nie ma nic do powiedzenia. Przemysław Kossakowski zdradził, jaka naprawdę jest znana podróżniczka. 

Związek Martyny Wojciechowskiej

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego trwa już dwa lata. Para po raz pierwszy pokazała się publicznie na Balu TVNu w 2018 roku i od tej pory zakochani są nierozłączni. Choć z początku nikt nie wróżył im zbyt długiej przyszłości wygląda na to, że wspólne pasje, zainteresowania, a także trzymanie uczuć tylko dla siebie wyszło parze na zdrowie. 

Media i fani kibicują zakochanym oraz mają nadzieję, że ten związek Martyny Wojciechowskiej przetrwa próbę czasu. Czy jednak w ich relacji jest aż tak kolorowo, jak mogłoby nam się wydawać? Przemysław Kossakowski postanowił wyłamać się ze schematu i uchylić trochę tajemnic w rozmowie z Party.

  1. Blanka Lipińska w młodości. Jak wyglądała autorka „365 dni” przed operacjami? Duże zaskoczenie
  2. Ojciec wszedł do pokoju 13-latki. Gdy otworzył szafę, zamarł. Ujrzał najgorsze

Przemysław Kossakowski szczerze o Martynie Wojciechowskiej

Kossakowski szczerze o Martynie Wojciechowskiej i ich związku opowiedział w rozmowie z Party. Jego słowa nie pozostawiają żadnych złudzeń! Partner Martyny Wojciechowskiej wyjawił, że to dla niej przeprowadził się do Warszawy. Czy inaczej ich związek nie miałby szans? 

– Faktycznie, gdyby nie Martyna, nie zamieszkałbym w mieście, nawet gdyby mi ktoś dopłacał. Tu nie chodzi o to, że nie lubię Warszawy, po prostu nie za dobrze czuje się w miastach — powiedział Party Przemysław Kossakowski.

Widać Martyna Wojciechowska potrafi postawić na swoim. Na tym jednak mężczyzna nie skończył. Z jego słów wynika, że związek z gwiazdą bardzo go odmienił i naprawdę wiele zawdzięcza kobiecie. Dzięki niej odkrył samego siebie. 

– Uspokoiła mnie. Oczywiście ja nie wiedziałem, że byłem niespokojny, bo przecież trudno powiedzieć „niespokojny” o człowieku, który rok mieszka sam w lesie, gdzie każdy dzień jest podobny do poprzedniego — przyznał. 

Jaka jest Martyna Wojciechowska? Martyna Wojciechowska jest ideałem, przynajmniej według jej partnera, a chyba w tej kwestii to jego zdanie jest najważniejsze. Wojciech Kossakowski nie szczędził jej komplementów. 

– Martyna nie jest osobą, która stara się mnie dociąć do swoich wyobrażeń, jest lojalna, ja staram się jej nie zawieść i chyba mi to wychodzi, więc jest nam razem dobrze — dodał na koniec. 

W dalszym ciągu trzymamy kciuki za ich związek równie mocno. Na takie pary patrzy się niezwykle miło!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Związek
fot. Piotr Molecki / East News

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego uchodzi za niezwykle udany. 

związek
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Para już nie stroni od okazywania sobie czułości, jednak wciąż niechętnie zdradzają kulisy swojego życia prywatnego. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Choroba Leśniowskiego-Crohna wyniszcza jelita. Warto znać jej objawy oraz metody leczenia
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Kobieta trafiła do szpitala z mocnym bólem. Lekarze znaleźli przyczynę choroby między jej nogami. Mogła umrzeć
  4. Arystokratyczne pochodzenie Beaty Tyszkiewicz sprawiało jej kłopoty. Nie chciano jej przyjąć do szkoły
  5. Kotlety schabowe w nowoczesnej formie. To prawdziwy hit, w którym szybko się zakochasz
  6. Uwielbiany aktor TVP przewieziony do szpitala. Syn przekazał smutne wieści

źródło: pomponik

 

Poprzedni artykułNie żyje dziecięca gwiazda. Matka poinformowała o śmierci syna
Następny artykułOgromny pies jest zakochany w adoptowanym kotku. Nie opuszcza malucha na krok
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.