Związek Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zawsze był burzliwy i budził duże zainteresowanie ze strony mediów. Para rozwiodła się w 2006 roku, lecz wychowuje wspólnie dwoje dzieci. Czy byli małżonkowie pozostają w dobrych stosunkach? W jednym z wywiadów Mandaryna wbiła szpilę Wiśniewskiemu, sugerując, że ich dzieci nie odziedziczyły po znanym ojcu zbyt wiele. Co dokładnie powiedziała?

Mandaryna i Michał Wiśniewski mają dwoje dzieci, syna Xaviera i córkę Fabienne. Mimo że ich związek skończył się głośnym rozwodem 13 lat temu, do dziś muszą utrzymywać kontakt dla dobra swoich pociech. Jak się okazuje jednak wciąż lubią sobie czasem nawzajem dopiec.

Mandaryna i Michał Wiśniewski: związek

Mandaryna i Michał Wiśniewski zawarli ślub kościelny w 2003 roku w lodowej kaplicy na północy Szwecji w Kirunie. Ceremonia była transmitowana na żywo przez stację TVN. Ekstrawagancki ślub przyciągnął ogromną uwagę mediów. Donoszono, że suknia Mandaryny kosztowała 20 tysięcy złotych, a pokryta była 30 tysiącami brylancików. Para przyjechała do ślubu saniami ciągniętymi przez renifery. Baśniowa sceneria, niestety, nie sprawiła, że związek gwiazd przetrwał.

Mandaryna i Michał Wiśniewski rozwiedli się zaledwie trzy lata później, w kwietniu 2006 roku. Od tego czasu oboje szukali szczęścia z innymi partnerami, ale rzadko znajdowali trwałe szczęście. Mandaryna aktualnie spotyka się od dwóch lat z prawnikiem Pawłem Wójcikiem, a Michał Wiśniewski rozwiódł się dwa tygodnie temu z Dominiką Tajner. Gwiazdor znalazł jednak szybko nowy związek i jego nową miłością jest Paulina.

Co odziedziczyły dzieci Mandaryny po Michale Wiśniewskim?

Mandaryna zaczynała swoją karierę jako tancerka i choreografka Ich troje, dopiero w 2004 roku zadebiutowała jako piosenkarka. Jej główną pasją jednak pozostaje taniec, więc gwiazda nie kryje radości, że jej Xavier i Fabienne podążają jej śladami. W rozmowie z Wideoportalem wyznała:

-Ogromną pasję do tańca zaszczepiłam im ja i to wzięli ze mnie, bo są naprawdę świetnymi tancerzami. Dość wysoko stoją w świecie tanecznym. – zachwala swoje dzieci. –  Natomiast nie wiem, co z Michała. Poczucie rytmu mają, czerwonych włosów nie mają. Są mili, nie są pyskaci – więc chyba niewiele – skomentowała uszczypliwie Mandaryna.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

mandaryna związek
fot. instagram.com/marta.mandaryna

Mandaryna i Michał Wiśniewski mają razem dwoje dzieci.

michał wiśniewski: fabienne
kadr z programu Dzień Dobry TVN

Związek Mandaryny i Michała Wiśniewskiego zakończył się 13 lat temu.

michal wisniewski związek
fot. instagram.com/m_wisniewski1972

Michał Wiśniewski ma jeszcze dwie córki z Anną Świątczak.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Pająk wielkości psa. Ptasznik goliat jest wyjątkowo agresywny
  5. Polska siatkówka zawdzięcza mu wiele. PZPS w żałobie podał tragiczne informacje
  6. Zrobili jej zdjęcie gdy podskoczyła jak sarenka. Robi się gorąco na widok mikroskopijnych majtek gwiazdy, przesadziła?

 

Poprzedni artykułPrzemysław Saleta trafił do szpitala. Czeka go poważna operacja
Następny artykułOjciec przerwał pierwszy taniec pary młodej. Wszystkich zamurowało
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.