Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego kwitnie. Podróżniczka niechętnie opowiada o swojej prywatności, ale przed świętami po raz pierwszy szczerze opowiedziała o relacji z partnerem. Zdradziła też, jak będzie wyglądało ich Boże Narodzenie.

Jeszcze do niedawna Martyna Wojciechowska nie sądziła, że związek może tak zmienić życie. Bała się, że wiążąc się z mężczyzną, straci wolność, której tak bardzo potrzebuje. Odpowiedni partner musiał też doskonale sprawdzić się jako opiekun jej dorastającej córki. Wygląda na to, że Przemek Kossakowski świetnie spełnia jej oczekiwania!

Martyna Wojciechowska: partner

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to nietypowa para, która spędza mnóstwo czasu w podróży. Ze względu na programy telewizyjne często wyjeżdżają osobno, ale na szczęście świetnie sobie z tym radzą. Gwiazdor TTV jest bardzo wyrozumiałym partnerem, który wspiera ukochaną w jej planach.

– Mam bardzo duże oparcie w moim partnerze. To jest mężczyzna, który nie jest zaborczy i nie zajmuje się swoim własnym ego. Wspiera mnie i rozumie, nawet kiedy znikam z naszego życia, żeby realizować kolejne szalone cele. Nie sądziłam, że wilczyca alfa samotnie przemierzająca świat ze swoim szczenięciem kiedyś trafi na takiego partnera – mówiła Martyna dla Party.

Podróżnik ma sobą nieudane małżeństwo, po którym rzucił się w wir pracy, a ta okazała się jego wielką pasją. Z tego powodu doskonale rozumie Martynę, która od wielu lat zwiedza najbardziej odległe zakątki świata i często nie ma jej w domu.

Jak długo trwa związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego?

Związek Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego trwa już od 1,5 roku. Jakiś czas temu para zamieszkała razem, a podróżniczka odkryła, że niepotrzebnie obawiała się wejścia  w nowy związek.

– W doświadczeniach, które miałam do tej pory, związek był czymś, co wiązało się dla mnie z ogromnym kompromisem. A ja teraz czuję się bardziej wolna niż kiedykolwiek i to daje mi skrzydła – wyznała w rozmowie z Party.

Przemysław Kossakowski spędza też dużo czasu z córką ukochanej. Pasją 47-latka, podobnie jak Marysi, jest rysunek. Święta to czas, w którym wszyscy będą mogli na chwilę się zatrzymać. Spędzą wigilię w rodzinnym gronie, a tuż po niej całą trójką wybiorą się w Alpy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ZWIĄZEK
instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski są razem od czerwca 2018 roku.

związek
instagram.com/martyna.world

Mężczyzna zmienił życie podróżniczki i zaopiekował się jej córką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mogą wywoływać raka. Naukowcy radzą uważać na lampy UV z salonów kosmetycznych
  2. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa
  3. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  4. Polka urodziła w Japonii. Kiedy zobaczyła swój szpitalny posiłek, zamarła. Zaczęła współczuć matkom w Polsce
  5. Kosmetyczka wykonała jej makijaż permanentny. Teraz kobieta ma… cztery brwi
  6. Mało kto o słyszał o pierwszej żonie Radosława Majdana. Ładniejsza od Rozenek i Dody?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.